Hot
-50%

Aknapesurobot ja robottolmuimeja + hoolduskomplekt kombo!

410,00 

See toode pannakse Teie poole teele 1-4 tööpäeva jooksul!

Aknapesurobot Mamibot iGLASSBOT W120-T ja robottolmuimeja Mamibot EXVAC 880 Wisor 2021 + hoolduskomplekt kombo pakkumine!

Aknapesurobot Mamibot iGLASSBOT W120-T:
Sobib ka puidust või plaaditud seina- ja põrandapindadele. Olles ainult 8,5 cm kõrge, suudab ta jõuda ka raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse. W120-T arvutab ise kõige tõhusama puhastamisviisi; kukkumisandurid, katkematu toiteallikas (UPS) ja turvaköis muudavad roboti usaldusväärseks abivahendiks akende puhastamisel. Robotit saab juhtida nupu, rakenduse või kaugjuhtimispuldi abil. Turvaline UPS süsteem tagab voolukatkestuse korral ligikaudu 20 minutit aknal püsimise. Aknapesur puhastab enam kui 95% tööpinnast. Täpsema info aknapesuroboti kohta leiad siit.

Robottolmuimeja Mamibot EXVAC 880 Wisor 2021:
Kõige parem abimees teie kodus või kontoris. See robottolmuimeja korjab põrandalt kokku mustuse, peseb põranda puhtaks ning teie ei pea sellele üldse aega raiskama. Tehniliselt tipptasemel robottolmuimeja avaldab muljet eriti võimsa imemisjõu, reguleeritava pesemisfunktsiooni ja rakendusepõhise ning hääljuhtimisega. Täpsema info robottolmuimeja kohta leiad siit.

Saadavus: Laos Tootekood: GLASSWISOR-1 Kategooria:
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Võimalus tasuda ostu eest järelmaksuga

external

Tasu toote eest kasutades ESTO järelmaksu. Järelmaksu intress alates 0% ning perioodi pikkus kuni 4 aastat.

external

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel mugavat ja kiiret ESTO 3 makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Show reviews in all languages (12)

Ole esimene, kes hindab toodet “Aknapesurobot ja robottolmuimeja + hoolduskomplekt kombo!”