-20%

Robottolmuimeja ECOVACS DEEBOT OZMO N8

399,00 

See toode pannakse Teie poole teele 1-4 tööpäeva jooksul!

 • Tolmu imemine ja moppimine ühes
 • Vaiba tuvastamine
 • Rakenduse kaudu juhtimine
 • Usaldusväärne puhastamine igal ajal ja igal pool
Tootekood: DEEBOT OZMO N8 Kategooria:
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Usaldusväärne puhastamine igal ajal ja igal pool

DEEBOT N8 on robotfunktsiooniga tolmuimeja, mis kasutab OZMO™ tehnoloogiat põranda samaaegseks tolmuimemiseks ja moppimiseks. Uusima TrueMapping tehnoloogia abil saab see luua teie põrandatest üksikasjaliku ja täpse kaardi.
Moppimisfunktsiooniga robottolmuimeja pakub võimsamat puhastamise kogemust koos vaipade tuvastamisega, et suurendada imemist ja vältida vaipade juhuslikku moppimist. Kõiki põrandatüüpe, näiteks vaipu, laminaati, PVC-d, parketti või plaate imetakse või mopitakse seega tolmuimejaga optimaalselt. Robottolmuimeja ja -mopina, on DEEBOT N8 ideaalne lahendus erinevatele põrandatele, nagu näiteks  vaibad, laminaat, PVC, parkett või plaadid.  Lemmikloomaomanike jaoks, on DEEBOT N8 robottolmuimeja ka praktiline lahendus kassi või koera karvade hügieeniliseks tolmuimemiseks.

Võimas tolmu imemine ja tolmu eemaldamine isegi vaipadel

Tänu innovaatilisele materjalile ja imemiskanali kujundusele optimeerib revolutsiooniline rõhu säilitamise süsteem roboti efektiivsust ja tagab suure imemise, samas kui DEEBOT N8 jääb töö ajal hämmastavalt vaikseks.

Tolmu imemine ja moppimine ühes

OZMO™ moppimissüsteemiga saab DEEBOT N8 üheaegselt tolmu imeda ja moppida. Uuenduslik tehnoloogia võimaldab teil seada neli niiskustaset vastavalt erinevatele vajadustele ja põrandatüüpidele, nagu näiteks laminaat, puitpõrandad või plaadid – mugavalt.

Automaatne laadimisfunktsioon

Isegi pikad puhastusteed pole N8 jaoks probleemiks. Kui aku on tühi, naaseb robottolmuimeja automaatselt dokkimisjaama. Niipea kui see on täielikult laetud, jätkab seade põranda puhastamist sealt, kus see pooleli jäi. Seega tagab DEEBOT sujuva ja põhjaliku puhastuse.

Rakenduse kaudu juhtimine

Rakenduse abil saate oma robotit mugavalt igas olukorras juhtida ja planeerida puhastamise aega või kontrollida puhastamise praegust olekut. Üheaegselt saab salvestada kuni kaks kaarti ja neid saab individuaalselt kohandada – selliste funktsioonidega nagu näiteks Virtual Boundary™, mis piirab robottolmuimeja tööpiirkonda – või saab määrata teatud alad üksikute puhastustoimingute jaoks.

dToF-laseril põhinevad andurid

dToF (otsene lennu aeg) laserskaneerimine on lennundustööstuses kasutatav tuvastustehnoloogia. See võimaldab DEEBOT N8-l skaneerida ja kaardistada ümbrust veelgi kiiremini ja täpsemalt ning kavandada tõhusa puhastustee.
Eriti suuremad majad saavad sellest paremast jõudlusest ja üksikasjalikumast kaardistamisest kodu puhastamisel kasu.

TrueMapping tehnoloogia

Tehnoloogilise teerajajana tõi ECOVACS esimesena kodumajapidamises kasutatavate robotite valdkonnas turule laserpõhise kaardistamis- ja navigatsioonitehnoloogia, mis on tuntud kui TrueMapping. Mõne sekundi jooksul kasutab DEEBOT N8 tehnoloogiat enda ümbruse kaardi loomiseks ja kodus turvaliseks liikumiseks. See usaldusväärne navigatsioonikontseptsioon võimaldab teie põrandaid tõhusalt ja põhjalikult puhastada.

Mitme põranda kaardistamine

Robot skaneerib mitu kaarti ja salvestab kuni kaks. See kohandab oma puhastusprotsessi vastavalt, kui tuvastab, millisel kaardil seade asub. Muidugi saate igal korrusel seada ka ruumid, mida soovite, et DEEBOT puhastaks.

Virtual Boundary™

Looge rahulikke oaase, samal ajal kui teie DEEBOT hoolitseb teie põrandate puhastamise eest, tõmmates virtuaalsed piirid, mida robottolmuimeja arvestab. Virtual Boundary™ funktsioon võimaldab teil kasutada ECOVACS Home rakendust, et määrata alad, mida teie robot peaks vältima.

Pakend sisaldab

 • Robottolmuimeja
 • Laadimisjaam
 • Toitejuhe
 • Mikrokiust mopid
 • 2 külgharja
 • Filter
 • Puhastushari
 • Eestikeelne kasutusjuhend (allalaadimise lingi leiad pärast tellimuse kinnitust)

Lisainfo

Diameeter

Kõrgus

Tootja

Värv

Aku

,

Heli

Imemisvõimsus

Laadimisaeg

Tööaeg

Kaugjuhitav

Programmeerimise funktsioon

Märgpuhastus

Põrandapinnad

,

Takistuste ületamine

Tolmukoguja tüüp

Tolmupaak

Veepaak

Juhitavus

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “Robottolmuimeja ECOVACS DEEBOT OZMO N8”

Sulle võib meeldida ka…