-30%

Robottolmuimeja ECOVACS DEEBOT OZMO N8 PRO+

699,00 

See toode pannakse Teie poole teele 1-4 tööpäeva jooksul!

 • Tolmu imemine ja moppimine ühes
 • Vaiba tuvastamine
 • TrueDetect 3D tehnoloogia väldib kokkupõrkeid ja millegi taha takerdumisi
 • Rakenduse kaudu juhtimine
 • Usaldusväärne puhastamine igal ajal ja igal pool
Tootekood: DEEBOT OZMO N8 PRO+ Kategooria:
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Usaldusväärne puhastamine igal ajal ja igal pool

DEEBOT N8 PRO+ on robottolmuimeja, mis kasutab OZMO™ tehnoloogiat põranda samaaegseks tolmuimemiseks ja moppimiseks.
Uusima TrueMapping tehnoloogia abil saab see luua teie põrandatest üksikasjaliku ja täpse kaardi. Koos TrueDetect 3D tehnoloogiaga minimeeritakse takistustesse kinni jäämise oht. See muudab DEEBOT-i mugavaks ja intelligentseks lahenduseks teie põranda puhastamisel.

Moppimisfunktsiooniga robottolmuimeja pakub võimsamat puhastamise kogemust koos vaipade tuvastamisega, et suurendada imemist ja vältida vaipade juhuslikku moppimist. Kõiki põrandatüüpe, näiteks vaipu, laminaati, PVC-d, parketti või plaate imetakse või mopitakse seega tolmuimejaga optimaalselt.

Majapidamistele, kus on lemmikloomi ja kus tuleb lisaks eemaldama kassi ja koera karvad, tuleb robottolmuimeja ja -mopi võimas imemine ning täpne puhastamine eriti kasuks võrreldes tavaliste tolmuimejatega.

DEEBOT N8 PRO+ pakendis on ka automaatse tühjendamise jaam, mis tühjendab teie robottolmuimeja ise ja säästab teid tolmuanuma tühjendamisest kuni 30 päeva.

Ühekordselt kasutatav tolmukott suuruses 2,5 L

Ühekordselt kasutatav tolmukott on valmistatud looduslikust ja keskkonnasõbralikust materjalist ning seda on väga lihtne paigaldada ja asendada. 2,5 l mahutavus mahutab tolmu ja lemmikloomade karvu kuni 30 päeva. Tolmumahutit pole enam vaja sageli tühjendada, mis võimaldab robottolmuimejal mitu nädalat põrandaid hooldusvabalt puhastada.

Rakenduse kaudu juhtimine

Automaatset tühjendamise jaama saab intelligentselt juhtida ECOVACS Home rakenduse kaudu. Vajadusel saate tolmumahuti automaatse tühjendamise igal ajal välja lülitada.
Lisaks annab Teie DEEBOT teile häälsõnumi abil teada, kui automaatne tühjendamise jaam tööle hakkab.

TrueMapping tehnoloogia puhastustee täpne planeerimine

Tehnoloogilise teerajajana tõi ECOVACS esimesena kodumajapidamises kasutatavate robotite valdkonnas turule laserpõhise kaardistamis- ja navigatsioonitehnoloogia, mis on tuntud kui TrueMapping. Mõne sekundi jooksul kasutab DEEBOT N8 PRO+ tehnoloogiat enda ümbruse kaardi loomiseks ja kodus turvaliseks liikumiseks. See usaldusväärne navigatsioonikontseptsioon võimaldab teie põrandaid tõhusalt ja põhjalikult puhastada

TrueDetect 3D tehnoloogia väldib kokkupõrkeid ja millegi taha takerdumisi

DEEBOT N8 PRO+ suudab oma teel olevaid objekte tuvastada 4,5–30 cm kauguselt. Robotolmuimeja tuvastab ka vaid ühe millimeetri suuruseid esemeid, näiteks peenikesed kaablid või muud väikesed osad. Samuti tuvastatakse kingad ja muud tekstiilid, et minimeerida robottolmuimeja kinnijäämise riski, võimaldades sellel töötada kiiremini ja usaldusväärsemalt.

Tolmu imemine ja moppimine ühes

Tänu suurele OZMO™ veepaagile ei pea te veega uuesti täitmise jaoks puhastamisprotsessi peatama. Sellel on ka andurid, mis lülituvad automaatselt moppimisrežiimile või lõpetavad lapi niisutamise, võimaldades sel kohaneda iga puhastussituatsiooniga. Eriti praktiline on võimalus veevoolukiirust rakenduse kaudu vastavalt vajadusele kohandada, samal ajal kui DEEBOT N8 PRO+ hoolitseb moppimise eest.

Vaiba tuvastamine

Tänu suurele OZMO™ veepaagile ei pea te veega uuestDEEBOT N8 PRO paistab silma intelligentsete reaktsioonide tõttu põrandatüüpide muutumisel, näiteks üleminekul kõvale põrandale (laminaat, plaadid, jne) või vaibale. Robottolmuimeja tuvastab vaibad reaalajas ja reageerib vastavalt praegusele puhastusülesandele: Imemist suurendatakse ja vaiba pind jääb moppimisprotsessist välja. Puhastusrežiim on seega ideaalselt kohandatud igale põrandatüübile. täitmise jaoks puhastamisprotsessi peatama. Sellel on ka andurid, mis lülituvad automaatselt moppimisrežiimile või lõpetavad lapi niisutamise, võimaldades sel kohaneda iga puhastussituatsiooniga. Eriti praktiline on võimalus veevoolukiirust rakenduse kaudu vastavalt vajadusele kohandada, samal ajal kui DEEBOT N8 PRO+ hoolitseb moppimise eest.

Automaatne laadimisfunktsioon

Isegi pikad puhastusteed pole DEEBOT N8 PRO+ jaoks probleemiks. Kui aku on tühi, naaseb robottolmuimeja automaatselt jaadimisjaama. Niipea kui seade on täielikult laetud, jätkab see põranda puhastamist sealt, kus see pooleli jäi. Seega tagab DEEBOT sujuva ja põhjaliku puhastuse.

Pakend sisaldab

 • Robottolmuimeja
 • Automaattühjendusjaam
 • Toitejuhe
 • Puhastuspadja plaat
 • 2 külgharja
 • Filter
 • Puhastushari
 • Tolmukott
 • Eestikeelne kasutusjuhend (allalaadimise lingi leiad pärast tellimuse kinnitust)

Lisainfo

Diameeter

Kõrgus

Tootja

Värv

Aku

,

Heli

Imemisvõimsus

Laadimisaeg

Tööaeg

Kaugjuhitav

Programmeerimise funktsioon

Märgpuhastus

Põrandapinnad

,

Takistuste ületamine

Tolmukoguja tüüp

,

Tolmupaak

Veepaak

Juhitavus

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “Robottolmuimeja ECOVACS DEEBOT OZMO N8 PRO+”