-46%

Robottolmuimeja ECOVACS DEEBOT OZMO N8+

489,00 

See toode pannakse Teie poole teele 1-4 tööpäeva jooksul!

 • Tolmu imemine ja moppimine ühes
 • Vaiba tuvastamine
 • Rakenduse kaudu juhtimine
 • Usaldusväärne puhastamine igal ajal ja igal pool
Tootekood: DEEBOT OZMO N8+ Kategooria:
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Usaldusväärne puhastamine igal ajal ja igal pool

DEEBOT N8+ on robotfunktsiooniga tolmuimeja, mis kasutab OZMO™ tehnoloogiat põranda samaaegseks tolmuimemiseks ja moppimiseks. Uusima TrueMapping tehnoloogia abil saab see luua teie põrandatest üksikasjaliku ja täpse kaardi.

Moppimisfunktsiooniga robottolmuimeja pakub võimsamat puhastamise kogemust koos vaipade tuvastamisega, et suurendada imemist ja vältida vaipade juhuslikku moppimist. Kõiki põrandatüüpe, näiteks vaipu, laminaati, PVC-d, parketti või plaate imetakse või mopitakse seega tolmuimejaga optimaalselt.

DEEBOT N8+pakendis on ka  automaatne tühjendamise jaam, mis tühjendab teie robottolmuimeja ise ja säästab teid tolmukoti vahetamisest kuni 30 päeva.

Robottolmuimeja ja -mopina, on DEEBOT N8+ ideaalne lahendus erinevatele põrandatele, nagu näiteks  vaibad, laminaat, PVC, parkett või plaadid.  Lemmikloomaomanike jaoks, on DEEBOT N8+ robottolmuimeja ka praktiline lahendus kassi või koera karvade hügieeniliseks tolmuimemiseks.

Tolmu imemine ja moppimine ühes

OZMO™ moppimissüsteemiga saab DEEBOT N8+ üheaegselt tolmu imeda ja moppida. Uuenduslik tehnoloogia võimaldab teil seada neli niiskustaset vastavalt erinevatele vajadustele ja põrandatüüpidele, nagu näiteks laminaat, puitpõrandad või plaadid – mugavalt.

Mitme põranda kaardistamine

Robot skaneerib mitu kaarti ja salvestab kuni kaks. See kohandab oma puhastusprotsessi vastavalt, kui tuvastab, millisel kaardil seade asub. Muidugi saate igal korrusel seada ka ruumid, mida soovite, et DEEBOT puhastaks.

Virtual Boundary™

Looge rahulikke oaase, samal ajal kui teie DEEBOT hoolitseb teie põrandate puhastamise eest, tõmmates virtuaalsed piirid, mida robottolmuimeja arvestab. Virtual Boundary™ funktsioon võimaldab teil kasutada ECOVACS Home rakendust, et määrata alad, mida teie robot peaks vältima.

Revolutsiooniline rõhu säilitamise süsteem

Tänu innovaatilisele materjalile ja imemiskanali kujundusele optimeerib revolutsiooniline rõhu säilitamise süsteem robottolmuimeja efektiivsust ja tagab suure imemise, jäädes töö ajal hämmastavalt vaikseks.

dToF-laseril põhinevad andurid

dToF (otsene lennu aeg) laserskaneerimine on lennundustööstuses kasutatav tuvastustehnoloogia. See võimaldab DEEBOT N8+-l skaneerida ja kaardistada ümbrust veelgi kiiremini ja täpsemalt ning kavandada tõhusa puhastustee. Eriti suuremad majad saavad sellest paremast jõudlusest ja üksikasjalikumast kaardistamisest kodu puhastamisel kasu.

Ühekordselt kasutatav tolmukott suuruses 2,5 L

Ühekordselt kasutatav tolmukott on valmistatud looduslikust ja keskkonnasõbralikust materjalist ning seda on väga lihtne paigaldada ja asendada. 2,5 l mahutavus mahutab kuni 30päeva jagu tolmu ja lemmikloomade karvu. Tolmuanumat pole enam vaja sageli tühjendada, mis võimaldab robottolmuimejal mitu nädalat põrandaid hooldusvabalt puhastada.

Pakend sisaldab

 • Tühjendusjaam
 • Tolmupaak
 • Veepaak
 • Põhihari
 • Tolmukott
 • Mopp
 • 1x külgharja
 • HEPA filter

Lisainfo

Diameeter

Kõrgus

Tootja

Värv

Aku

,

Heli

Imemisvõimsus

Laadimisaeg

Tööaeg

Kaugjuhitav

Programmeerimise funktsioon

Märgpuhastus

Põrandapinnad

,

Takistuste ületamine

Tolmukoguja tüüp

,

Tolmupaak

Veepaak

Juhitavus

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “Robottolmuimeja ECOVACS DEEBOT OZMO N8+”