-39%

Robottolmuimeja ECOVACS DEEBOT OZMO T9

549,00 

See toode pannakse Teie poole teele 1-4 tööpäeva jooksul!

 • Parim DEEBOT sai veel paremaks
 • Optimaalne lahendus täppispuhastamiseks ja kaitseks
 • Täiustatud rakenduse uuendus
 • Luksuslik puhastuskogemus õhuvärskendajaga
 • Suure jõudlusega ja tõhus puhastus
Tootekood: DEEBOT OZMO T9 Kategooria:
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Parim DEEBOT sai veel paremaks!

DEEBOT T9 on järgmine samm nutikate tolmuimejaga ja puhastustehnoloogiaga robotite arengus. Esmaklassiline TrueDetect 3D 2.0 ja TrueMapping 2.0 tehnoloogiatega robot suudab vältida objekte ja navigeerida läbi keskkonna suurepärase täpsusega. Tänu OZMO™ Pro tehnoloogiale pühib, harjab ja imeb DEEBOT T9 samal ajal tolmu kaks korda suurema imemisvõimsusega kui eelmised mudelid (kuni 3000 Pa). Olgu maas vaip või paljas puitpõrand, lemmikloomade karvad või tavaline tolm, teie põrand saab puhtaks.

Ja kui maja on puhas, saate nautida värsket lõhna! Esimese sisseehitatud õhuvärskendajaga tolmuimeja hoiab DEEBOT T9 teie maja pärast puhastamist pikalt värskelt lõhnavana, eemaldades lemmiklooma lõhna ja muud kopituslõhnad. Valige kolme erineva lõhna vahel või lülitage need täielikult välja. Teie valik.

Optimaalne lahendus täppispuhastamiseks ja kaitseks

TrueDetect 3D 2.0

Täiustatud 3D-tuvastuse ja takistuste vältimise tehnoloogiaga varustatult tunneb DEEBOT T9 teie kodu iga nurka. See tuvastab objektid reaalajas suure täpsusega eraldusvõimega, et vältida strateegiliselt takistusi ja kokkupõrkeid, takerdumisi ning katkestusi.

TrueMapping 2.0

Teie DEEBOT T9 kohandub mitmesuguste keeruliste keskkondadega.
See navigeerib sujuvalt nii valguses kui täielikus pimeduses, et teie kodu alati põhjalikult, pingutuseta ja katkestusteta puhastada.

Täiustatud rakenduse uuendus

Juhtige ja kohandage puhastamist kust iganes, kasutades äsja loodud ECOVACS HOME rakendust. Nautige nutikamat ja isikupärasemat kasutuskogemust kolmemõõtmelise kaardiga, mis kasutab teie kodu tegelikku vaadet. Vahetage sujuvalt kahe- ja kolmedimensiooniliste maja kaartide vaadete vahel, et leida parim võimalik puhastusteekond.

Luksuslik puhastuskogemus õhuvärskendajaga

Lisaks lemmikloomakarvade eemaldamisele eemaldab DEEBOT T9 ka lemmiklooma lõhna. Robottolmuimejatele esimese sisseehitatud õhuvärskendajaga hoiab DEEBOT T9 teie maja pärast puhastamist kaua värskelt lõhnavana. Võite ka õhuvärskendaja täielikult välja lülitada. Teie valik.

OZMO™ Pro 2.0

DEEBOT T9 saab rahulikult hakkama iga põrandaga tänu oma täiustatud OZMO™ Pro funktsioonile. See samaaegselt pühib, harjab ja imeb Teie põrandalt tolmu, et jonnakad plekid igalt põrandalt tõhusalt eemaldada. Teie DEEBOT töötab nüüd ka vaiksemalt tänu uuele OZMO™ Pro komplektile.

Ülitugev imemisjõud

DEEBOT T9 maksimaalne imemisvõimsus on nüüd kaks korda suurem (kuni 3000 Pa). DEEBOT T9 kasutab tugevat fiiberklaasi, et säilitada püsivaks puhastamiseks imemisvõimsust ning vaipadelt ja puitpõrandatelt tõhusalt tolmu imeda.

Äravisatav mopipadi

Asendatavana loodud moppimislapp on mugav – lihtsalt pange külge, harjake ja visake ära alles pärast kuni viite korda kasutamist. Mikrokiudlapp pühib tõhusalt tolmu, imab plekke ja väldib jälgede jätmist.

Pakend sisaldab

 • Robottolmuimeja
 • Laadimisjaam
 • Mopid
 • Tolmupaak
 • Veepaak
 • Õhuvärskendaja ja õhuvärskendaja kapsel
 • 2 külgharja
 • Filter
 • Puhastushari
 • Eestikeelne kasutusjuhend (allalaadimise lingi leiad pärast tellimuse kinnitust)

Lisainfo

Diameeter

Kõrgus

Tootja

Värv

Aku

,

Heli

Imemisvõimsus

Laadimisaeg

Tööaeg

Juhtimine

Nutitelefon

Kaugjuhitav

Programmeerimise funktsioon

Märgpuhastus

Põrandapinnad

,

Takistuste ületamine

Tolmukoguja tüüp

Tolmupaak

Veepaak

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “Robottolmuimeja ECOVACS DEEBOT OZMO T9”

Sulle võib meeldida ka…