Hot
-18%

Robottolmuimeja ECOVACS DEEBOT OZMO T9+

899,00 

See toode pannakse Teie poole teele 1-4 tööpäeva jooksul!

Parim DEEBOT sai veel paremaks!

Robottolmuimeja DEEBOT OZMO T9+ on järgmine samm nutikate tolmuimemis- ja puhastustehnoloogiaga robotite arengus. Esmaklassiline TrueDetect 3D 2.0 ja TrueMapping 2.0 tehnoloogiatega robot suudab vältida objekte ja navigeerida läbi keskkonna suurepärase täpsusega. Tänu OZMO™ Pro tehnoloogiale pühib, harjab ja imeb DEEBOT T9+ samal ajal tolmu kaks korda suurema imemisvõimsusega kui eelmised mudelid. Olgu maas vaip või paljas puitpõrand, lemmikloomade karvad või tavaline tolm, teie põrand saab puhtaks.

 • Optimaalne lahendus täppispuhastamiseks ja kaitseks
 • Rakenduse täiustus optimaalse puhastusteekonna leidmiseks
 • Luksuslik puhastuskogemus õhuvärskendajaga
 • Suure jõudlusega ja tõhus puhastus
 • Automaatne tühjendusjaam
Tootekood: DEEBOT T9+ Kategooria:
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Võimalus tasuda ostu eest järelmaksuga

external

Tasu toote eest kasutades ESTO järelmaksu. Järelmaksu intress alates 0% ning perioodi pikkus kuni 4 aastat.

external

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel mugavat ja kiiret ESTO 3 makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks!

Optimaalne lahendus täppispuhastamiseks ja kaitseks

TrueDetect 3D 2.0

Täiustatud 3D-tuvastuse ja takistuste vältimise tehnoloogiaga varustatult tunneb DEEBOT T9+ teie kodu iga nurka. See tuvastab objektid reaalajas suure täpsusega eraldusvõimega, et vältida strateegiliselt takistusi ja kokkupõrkeid, takerdumisi ning katkestusi.

TrueMapping 2.0

Teie DEEBOT T9+ kohandub mitmesuguste keeruliste keskkondadega.
See navigeerib sujuvalt nii valguses kui täielikus pimeduses, et teie kodu alati põhjalikult, pingutuseta ja katkestusteta puhastada.

Täiustatud rakenduse uuendus

Juhtige ja kohandage puhastamist kust iganes, kasutades äsja loodud ECOVACS HOME rakendust. Nautige nutikamat ja isikupärasemat kasutuskogemust kolmemõõtmelise kaardiga, mis kasutab teie kodu tegelikku vaadet. Vahetage sujuvalt kahe- ja kolmedimensiooniliste maja kaartide vaadete vahel, et leida parim võimalik puhastusteekond.

Luksuslik puhastuskogemus õhuvärskendajaga

Lisaks lemmikloomakarvade eemaldamisele eemaldab DEEBOT T9+ ka lemmiklooma lõhna. Robottolmuimejatele esimese sisseehitatud õhuvärskendajaga hoiab DEEBOT T9+ teie maja pärast puhastamist kaua värskelt lõhnavana. Võite ka õhuvärskendaja täielikult välja lülitada. Teie valik.

OZMO™ Pro 2.0

DEEBOT T9+ saab rahulikult hakkama iga põrandaga tänu oma täiustatud OZMO™ Pro funktsioonile. See samaaegselt pühib, harjab ja imeb Teie põrandalt tolmu, et jonnakad plekid igalt põrandalt tõhusalt eemaldada. Teie DEEBOT töötab nüüd ka vaiksemalt tänu uuele OZMO™ Pro komplektile.

Ülitugev imemisjõud

DEEBOT T9+ maksimaalne imemisvõimsus on nüüd kaks korda suurem (kuni 3000 Pa). DEEBOT T9+ kasutab tugevat fiiberklaasi, et säilitada püsivaks puhastamiseks imemisvõimsust ning vaipadelt ja puitpõrandatelt tõhusalt tolmu imeda.

Äravisatav mopipadi

Asendatavana loodud moppimislapp on mugav – lihtsalt pange külge, harjake ja visake ära alles pärast kuni viite korda kasutamist. Mikrokiudlapp pühib tõhusalt tolmu, imab plekke ja väldib jälgede jätmist.

Automaatne tühjendusjaam

Täielikult stressivabaks kodu puhastamiseks võib DEEBOT T9+ töötada automaatse tühjendusjaamaga, mis kuulub toote komplekti. Seadme värvid on kas elegantne Space Grey (kosmosehall) või Pearl White (pärlvalge).
Selles on ühekordselt kasutatav 2,5 l tolmukott, millel on looduslik ja keskkonnasõbralik paberist käepide. Jaama saate juhtida läbi ECOVACS HOME rakenduse, mis teavitab ka häälsõnumiga, kui see tööle hakkab.

Ühekordselt kasutatava tolmukoti mahutavus on 2,5 l

2,5 l mahutavusest jätkub tolmu ja lemmikloomakarvade kogumiseks kuni 30 päeva jooksul. Enam pole pidevalt vaja tolmukonteinerit tühjendada, nii saab robottolmuimeja mitu nädalat hooldusvabalt põrandaid puhastada.

Tolmukott

Ühekordselt kasutatav tolmukott on valmistatud looduslikust ja keskkonnasõbralikust materjalist ning seda on väga lihtne paigaldada ja asendada. Sellel on kolmekihiline filter, mis suudab tõhusalt filtreerida 99% tolmuosakesi ja allergeene, mis on kõigest 2,5 µm suurused.

Pakend sisaldab

 • laadimisjaam
 • HEPA filter
 • tolmukott
 • õhuvärskenduskapsel
 • õhuvärskendaja (eelpaigaldatud)
 • põhihari
 • tolmupaak
 • puhastusjaam
 • 2 külgharja
 • veepaak
 • mopp
 • eestikeelne kasutusjuhend (allalaadimise lingi leiad pärast tellimuse kinnitust)

Lisainfo

Tolmukoguja tüüp

,

Tolmupaak

Märgpuhastus

Põrandapinnad

,

Takistuste ületamine

Heli

Imemisvõimsus

Tööaeg

Aku

,

Laadimisaeg

Kaugjuhitav

Juhitavus

Programmeerimise funktsioon

Kõrgus

Värv

Tootja

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Show reviews in all languages (1)

Ole esimene, kes hindab toodet “Robottolmuimeja ECOVACS DEEBOT OZMO T9+”

Sulle võib meeldida ka…