Hot
-13%

Robottolmuimeja ECOVACS DEEBOT T9 AIVI

779,00 

See toode pannakse Teie poole teele 1-4 tööpäeva jooksul!

DEEBOT T9 AIVI robotile on lisatud intelligentsust ja uusi funktsioone, et muuta kodu koristamine veelgi mugavamaks!

Robottolmuimeja DEEBOT T9 AIVI kasutab kodude ruumiandmete mõistmiseks tehisintellekti koos visuaalse tuvastamisega kõrglahutusega kaamera abil. Seda teavet töödeldakse kiiresti, et soovitada optimaalne puhastusplaan, vältimaks takistusi. Olgu selleks vaip või puitpõrand, lemmikloomade karvad või tavaline tolm – teie põrand saab puhtaks.

Automaatset tühjendamise jaama saab eraldi juurde osta.

Tootekood: DEEBOT T9 AIVI Kategooria:
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Võimalus tasuda ostu eest järelmaksuga

external

Tasu toote eest kasutades ESTO järelmaksu. Järelmaksu intress alates 0% ning perioodi pikkus kuni 4 aastat.

external

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel mugavat ja kiiret ESTO 3 makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks!

Kiire takistuste tuvastamise ja vältimise tehnoloogia

DEEBOT T9 AIVI uurib tänu täiustatud algoritmile nutikalt kodu ruumiandmeid. Seade on varustatud AIVI™ 2.0 visuaalse tuvastamise tehnoloogiaga ning suudab puhastamise ajal tuvastada ja vältida 15 tüüpi objekte, isegi inimese kuju. Samuti tuvastab see automaatselt ruumi tüübi ja soovitab teile puhastusplaani

Uus videohaldur koos reaalaja videovestlusega

960P HD-kaamera ja kiire pilveserveriga varustatud DEEBOT T9 AIVI aitab teil ECOVACS HOME rakenduse kaudu reaalajas vaadata kodu kõiki nurki. Teie robotil on ka täiendatud kahesuunaline kõnesidesüsteem, et saaksite laste või lemmikloomadega suhelda igal ajal ja igal pool.

Imemisvõimsus 3000Pa

DEEBOT roboti imemisvõimsus on saavutanud täiesti uue taseme. DEEBOT T9 AIVI ülimalt maksimaalne imemisvõimsus on 3000Pa, mis on võrreldes DEEBOT T8 AIVI robotiga 100% suurem.
Neljatasemeline imemisvõimsuse reguleerimine tagab teie DEEBOT roboti sobivuse igat tüüpi puhastusvajadustega.
1

Kahepoolsed külgharjad

DEEBOT T9 AIVI on varustatud kahepoolsete külgharjadega, mis tagavad tolmu parema kogumise ja ei jäta maha mustuseosakesi.

AeroForce® erinevate pindadega sobivad kummiharjad

Unikaalse konstruktsiooniga kummiharjad sobivad igat liiki põrandatele, eriti vaipade puhastamiseks või lemmikloomadega peredele. Kaks kummiharja teevad koostööd, üks eemaldab mustuse ja teine imeb tolmu. Lisaks võivad kummiharjad automaatselt tagurpidi pöörelda selleks, et kaablid ja pikad karvad takerdumise vältimiseks välja heita.

OZMO™ Pro 2.0 moppimissüsteem

DEEBOT T9 AIVI puhastab ilma pingutamata oma täiustatud OZMO™ Pro funktsiooniga kõiki põrandapindu. See pühib, imeb ja mopib samaaegselt teie põrandat, vibreerides 480 korda minutis, et eemaldada tõhusalt tõrksad plekid mis tahes põrandapindadelt. Tänu uuele OZMO™ Pro komplektile töötab Teie DEEBOT nüüd ka sujuvamalt.

Täpne kaardistamine ja navigeerimine

Revolutsiooniline TrueMappingu navigeerimine tuvastab väikesed objektid neli korda paremini kui LDS. Teedrajava dToF laseripõhise mooduliga kohandub teie DEEBOT T9 AIVI mitmesuguste keerukate keskkondadega. See navigeerib sujuvalt nii valges kui ka täielikus pimeduses, et teie kodu igal ajal ja katkestusteta põhjalikult puhastada.

Uuenduslik 3D-kaart

Kas olete tüdinud tavalisest kodu kaardist? Koostage siis 3D-kaart. DEEBOT T9 AIVI on nüüd saadaval 3D-kaartidega. Kaamera suudab teostada siseruumide 3D-ülesehitust koos TrueMapping 2.0 täpse navigeerimisega selleks, et luua 3D-kaart. Saate vaadata ja isegi muuta oma kodu plaani rakenduses ECOVACS HOME.

Vaipade tuvastamine

Vaipadega põrandate intelligentne käsitlemine. Paindlik ja algatusvõimeline DEEBOT T9 AIVI tuvastab koheselt vaiba ja reageerib sellele, valides seejärel võimsuse suurendamise vaipadelt tolmu imemise ajal või vaipade vältimise moppimise ajal, et leida parim puhastustoiming.
160735_1790-carpet-detection

Pakend sisaldab

  • laadimisjaam
  • HEPA filter
  • puhastushari
  • eestikeelne kasutusjuhend (allalaadimise lingi leiad pärast tellimuse kinnitust)
  • tolmupaak
  • 2 külgharja
  • veepaak
  • mopp
  • põhihari

Lisainfo

Tolmukoguja tüüp

Tolmupaak

Veepaak

Märgpuhastus

Põrandapinnad

,

Takistuste ületamine

Heli

Imemisvõimsus

Tööaeg

Aku

Laadimisaeg

Kaugjuhitav

Juhitavus

Programmeerimise funktsioon

Kõrgus

Värv

Tootja

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Show reviews in all languages (1)

Ole esimene, kes hindab toodet “Robottolmuimeja ECOVACS DEEBOT T9 AIVI”