Hot

Robottolmuimeja ECOVACS DEEBOT T9 AIVI

899,00 

See toode pannakse Teie poole teele 1-4 tööpäeva jooksul!

DEEBOT T9 AIVI robotile on lisatud intelligentsust ja uusi funktsioone, et muuta kodu koristamine veelgi mugavamaks!

Robottolmuimeja DEEBOT T9 AIVI kasutab kodude ruumiandmete mõistmiseks tehisintellekti koos visuaalse tuvastamisega kõrglahutusega kaamera abil. Seda teavet töödeldakse kiiresti, et soovitada optimaalne puhastusplaan, vältimaks takistusi. Olgu selleks vaip või puitpõrand, lemmikloomade karvad või tavaline tolm – teie põrand saab puhtaks.

Automaatset tühjendamise jaama saab eraldi juurde osta.

Tootekood: DEEBOT T9 AIVI Kategooria:
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Võimalus tasuda ostu eest järelmaksuga

external

Tasu toote eest kasutades ESTO järelmaksu. Järelmaksu intress alates 0% ning perioodi pikkus kuni 4 aastat.

external

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel mugavat ja kiiret ESTO 3 makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks!

Kiire takistuste tuvastamise ja vältimise tehnoloogia

DEEBOT T9 AIVI uurib tänu täiustatud algoritmile nutikalt kodu ruumiandmeid. Seade on varustatud AIVI™ 2.0 visuaalse tuvastamise tehnoloogiaga ning suudab puhastamise ajal tuvastada ja vältida 15 tüüpi objekte, isegi inimese kuju. Samuti tuvastab see automaatselt ruumi tüübi ja soovitab teile puhastusplaani

Uus videohaldur koos reaalaja videovestlusega

960P HD-kaamera ja kiire pilveserveriga varustatud DEEBOT T9 AIVI aitab teil ECOVACS HOME rakenduse kaudu reaalajas vaadata kodu kõiki nurki. Teie robotil on ka täiendatud kahesuunaline kõnesidesüsteem, et saaksite laste või lemmikloomadega suhelda igal ajal ja igal pool.

Imemisvõimsus 3000Pa

DEEBOT roboti imemisvõimsus on saavutanud täiesti uue taseme. DEEBOT T9 AIVI ülimalt maksimaalne imemisvõimsus on 3000Pa, mis on võrreldes DEEBOT T8 AIVI robotiga 100% suurem.
Neljatasemeline imemisvõimsuse reguleerimine tagab teie DEEBOT roboti sobivuse igat tüüpi puhastusvajadustega.
1

Kahepoolsed külgharjad

DEEBOT T9 AIVI on varustatud kahepoolsete külgharjadega, mis tagavad tolmu parema kogumise ja ei jäta maha mustuseosakesi.

AeroForce® erinevate pindadega sobivad kummiharjad

Unikaalse konstruktsiooniga kummiharjad sobivad igat liiki põrandatele, eriti vaipade puhastamiseks või lemmikloomadega peredele. Kaks kummiharja teevad koostööd, üks eemaldab mustuse ja teine imeb tolmu. Lisaks võivad kummiharjad automaatselt tagurpidi pöörelda selleks, et kaablid ja pikad karvad takerdumise vältimiseks välja heita.

OZMO™ Pro 2.0 moppimissüsteem

DEEBOT T9 AIVI puhastab ilma pingutamata oma täiustatud OZMO™ Pro funktsiooniga kõiki põrandapindu. See pühib, imeb ja mopib samaaegselt teie põrandat, vibreerides 480 korda minutis, et eemaldada tõhusalt tõrksad plekid mis tahes põrandapindadelt. Tänu uuele OZMO™ Pro komplektile töötab Teie DEEBOT nüüd ka sujuvamalt.

Täpne kaardistamine ja navigeerimine

Revolutsiooniline TrueMappingu navigeerimine tuvastab väikesed objektid neli korda paremini kui LDS. Teedrajava dToF laseripõhise mooduliga kohandub teie DEEBOT T9 AIVI mitmesuguste keerukate keskkondadega. See navigeerib sujuvalt nii valges kui ka täielikus pimeduses, et teie kodu igal ajal ja katkestusteta põhjalikult puhastada.

Uuenduslik 3D-kaart

Kas olete tüdinud tavalisest kodu kaardist? Koostage siis 3D-kaart. DEEBOT T9 AIVI on nüüd saadaval 3D-kaartidega. Kaamera suudab teostada siseruumide 3D-ülesehitust koos TrueMapping 2.0 täpse navigeerimisega selleks, et luua 3D-kaart. Saate vaadata ja isegi muuta oma kodu plaani rakenduses ECOVACS HOME.

Vaipade tuvastamine

Vaipadega põrandate intelligentne käsitlemine. Paindlik ja algatusvõimeline DEEBOT T9 AIVI tuvastab koheselt vaiba ja reageerib sellele, valides seejärel võimsuse suurendamise vaipadelt tolmu imemise ajal või vaipade vältimise moppimise ajal, et leida parim puhastustoiming.
160735_1790-carpet-detection

Pakend sisaldab

  • laadimisjaam
  • HEPA filter
  • puhastushari
  • eestikeelne kasutusjuhend (allalaadimise lingi leiad pärast tellimuse kinnitust)
  • tolmupaak
  • 2 külgharja
  • veepaak
  • mopp
  • põhihari

Lisainfo

Tolmukoguja tüüp

Tolmupaak

Veepaak

Märgpuhastus

Põrandapinnad

,

Takistuste ületamine

Heli

Imemisvõimsus

Tööaeg

Aku

Laadimisaeg

Kaugjuhitav

Juhitavus

Programmeerimise funktsioon

Kõrgus

Värv

Tootja

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Show reviews in all languages (1)

Ole esimene, kes hindab toodet “Robottolmuimeja ECOVACS DEEBOT T9 AIVI”

Robottolmuimeja võib olla parim koduabiline

Enne robottolmuimeja ostmist tasub enda jaoks läbi mõelda mõned nüansid, et hiljem uue seadme kasutamisel suurt pettumust ei oleks. Seda ütleb ka tuttav vanasõna - üheksa korda mõõda, ühe korra osta kodurobot. Seega, millega arvestada robottolmuimejat ostes:

Kui suur on sinu kodu või kontor?

Esimene küsimus millele kindlasti vaja vastust saada - kui suurel pinna robottolmuimeja puhtana hoidma peaks? Lihtne ning aus soovitus juurde on see, et tootja andmeid sobiva pinna osas vaadates võiksid arvestada enda puhastatavat pinda 20% suuremana. See välistab probleemid, et robottolmuimeja jätab mõne ruumi puhastamata või veedab liiga palju aega laadimisjaamas kuigi peaks hoopis koristusega tegelema.

Seega, aku mahutavus on siinkohal oluliseks näitajaks – mida suurema mahutavusega aku ja pikema tööajaga robottolmuimeja, seda suurem on tõenäosus et seade suudab iseseisvalt keset tööpäeva põrandad üle käia.

Mitte kinni jäävat robottolmuimejat ei ole veel leiutatud

See on kahjuks tõsi - mõnikord suudavad robottolmuimejad end diivani alla ära peita ning kaotavad kodutee, teinekord hakkab neil meeldima juhtmepundar või pikakarvaline vaip, mõnele robotile aga kardinaääred põrandal - kui nad nendega kokku saavad, siis üldjuhul iseseisvalt sealt ei lahku. Üldjuhul võivad probleemeteks kohtadeks osutuda järgnevad elemendid:

Juhtmepuntrad. Juhtmepuntra otsa minek on robottolmuimejal väga lihtne, kuid sealt lahkumine juba keeruline. Samamoodi valmistab teinekord raskusi ka üle põranda minev pikendusjuhe. Mis selle vastu aitab? Üheks võimaluseks on loomulikult juhtmepundarde eemaldamine põrandalt, kuid pikas perspektiivis üks korralik kaablihaldus paha ei teeks.

Väga pehmed või pikkade narmastega vaibad. Vaibad on robottolmuimejate jaoks samamoodi takistused nagu ka tavaliste tolmuimejate jaoks. Väga pehmete vaipade puhul on probleemiks see, et robottolmuimeja võib nende peale mineku asemel vaipa hoopis kortsu lükkama hakata. Pole harvad olukorrad, kus sellise vaibarulli peale lõpuks end ära pargitakse ning arvatakse, et nüüd ongi tööpäev läbi. Pikkade narmaste puhul on samas oht, et need tõmmatakse otsapidi masinasse ning kinni robottolmuimeja ongi. Eks sama juhtub ka teiste tolmuimejatega, kuid kahjuks robottolmuimejad ei oska end veel ise vabastada.

Pikad ja põrandale vajunud kardinad. Sarnaselt narmastega vaipadega on kardinad robottolmuimeja lemmikud. Nende enda sisse tõmbamine ja selle tagajärjel kinni jäämist tuleb ikka ette. Üldjuhul selline intsident kardinaid ära ei riku, kuid valgeid kardinaid võib teinekord ära määrida. Mis selle vastu aitab? Kardinad eelnevalt üles tõsta oleks kõige lihtsam lahendus, kuna niisama sealt koristamine ära keelata töötaks juba eesmärgi vastu.

Robottolmuimeja ei tee vaipu täielikult puhtaks

Mida pehmem või pikemate karvadega vaip, seda raskem on sealt mustust kätte saada. Erinevalt inimese juhitavast tavatolmuimejast ei suuda robottolmuimeja kõikidest vaipadest kõike mustust kätte saada. Ning lambanahad – need on üldse kategooria omaette – neid on üldse lihtsam kloppida kui tolmuimejaga puhastada.

Mopifunktsioon ei asenda põrandapesu

Olgugi ei tootjad lubavad, et mopifunktsioon peseb põrandad täielikult puhtaks, on see reaalsusest natuke kaugemal. Pesufunktsioon aitab eemaldada kergemad plekid ning mustuse põrandalt ning vähendab ka lendlevat tolmu kuna seob mustuse kenasti ära. Samas suuremate plekkide ja mustuse väitu aitab jätkuvalt käsimopiga põrandapesu. Sellegipoolest, mopifunktsioon on väga oluline lisa robottolmuimejale ning soovitame seadmeid mil see olemas on.

Lisafunktsioonid teevad elu oluliselt mugavamaks

Ühest küljest võime mõelda, et erinevad viled ja kellad mis robottolmuimejatele lisatakse, on lihtsalt toredad aga mitte hädavajalikud. Tegelikult on nendel oma funktsioon täielikult olemas.

Üheks oluliseks aspektiks on näiteks see, kuidas robottolmuimeja ruumis orienteerub ning oma koristusteekonda planeerib:

Kõige lihtsamad robottolmuimejad kasutavad selleks ainult andureid mis reageerivad takistusele. Robottolmuimeja muudab alles siis suunda, kui miski ette jääb. See tähendab seda, et süstemaatilist koristamist ei toimu, osad punktid võivad vahele jääda ning koristamine võtab väga kaua aega. Mida suurem on koristatav pind, seda halvem on selline lahendus.

Güroskoope kasutavad robottolmuimejad kasutavad sisemist navigatsioonisüsteemi saamaks aru, kus nad hetkel asuvad. Teades ruumi suurust suudavad sellised robottolmuimejad süstemaatiliselt juba ruume puhastada, kuid üldjuhul täpseid juhiseid ei saa sellisele kodurobotile anda.

Lidari ehk laseriga navigeerivad robottolmuimejad on kõige nutikamad. Sellise süsteemiga saab mõõta kaugust pindadest, tuvastada takistusi ning palju muud. Kombineerides sellise lahenduse tarkvaraga saamegi tulemuseks selle, et kodu saab erinevateks tubadeks jagada, luua virtuaalseinu ehk keelualasid ja palju muud. Mida see tähendab lõppkasutajale? Lihtne on ju öelda, et mine tee esik puhtaks kuna kass vedas jälle liiva laiali. Robot läheb, robot teeb ning tulemuseks on puhas kodu. Või siis – ära lastetuppa praegust mine – seal legoklotsid põrandal laiali, korista ülejäänud elamine. Lihtne.

Järelteenindus on oluline

Kõige odavam ei ole alati kõige parem valik. Küsimus on pigem, mis on soodsam lahendus. Robotimaailmast robottolmuimejat ostes saate robotimeistri kauba peale. Me tegeleme ise robottolmuimejate garantiiga, robottolmuimejate hooldusega ning seda Eestis kohapeal. Kõiki meie müüdavaid robottolmuimejaid tunneme läbi ja lõhki ning hoiame vajalikud varuosad ja kuluvahendid laos. See tähendab seda, et robottolmuimejat Robotimaailmast ostes saad kauba peale turvatunde, et kui midagi peaks juhtuma, ei jää sa probleemiga üksi. Samamoodi on võimalik robottolmuimejaid meie juurde hooldusesse tuua tagamaks nende pika tööea.

Mul on kodus lemmikloomad, kas robottolmuimeja on sobilik?

Lühike vastus on jah. Ühest küljest robottolmuimejad lemmikloomadele liiga ei tee ning nad harjuvad selle isepäise masinaga kiirelt ära. Teisest küljest – pidevalt lendlevad koera- ja kassikarvad muutuvad minevikuprobleemideks. Koduabiline võib iga päev kui pererahvas tööl on, karvad kokku koguda ning elamise puhtana hoida. Teisest küljest – kõik kassiomanikud teavad kui tüütu on, kui kassipoti juures on liiva laiali tassitud. Sa võid oma robottolmuimeja programmeerida (eeldusel, et on piisavalt võimekas mudel) ka mitu korda päevas potiümbrust puhastama. Sedasi jääb ära pidev ja tülikas tolmuimejaga mässamine.