-40%

Robottolmuimeja Proscenic Floobot X1 – KAMPAANIA!

299,00 

See toode pannakse Teie poole teele 1-4 tööpäeva jooksul!

Revolutsiooniline robottolmuimeja Proscenic Floobot X1!

 • Vaipade ultraheli tuvastamine
 • Vibreeriv mopisüsteem
 • Võimalik salvestada kuni 5 kaarti
 • Ülivõimas
 • PathPro™ lasernavigatsioon
 • Tundlik andursüsteem
 • Juhtimine rakendusest ja puldist
 • Automaatne tühjendamine

Kaup kohe laos olemas ja läheb teele hiljemalt järgmisel tööpäeval!Robotimaailmast sa ei osta ainult toodet, vaid Sa saad kaasa kiire klienditeeninduse, õpetame Sind tooteid kasutama ja mis peamine, me remondime/hooldame kõiki oma seadmeid ise siin Eestis kiirelt.

SKU: FLOOBOT-X1 Kategooria:

Kirjeldus

Sügavpuhastus vibreeriva pesumopi ja võimsa imemisega

Kuni 3000 korda minutis vibreeriv pesumopp puhastab tõhusalt põrandat ja eemaldab tõrksamad plekid. Kolm erinevat pesurežiimi taset võimaldavad reguleerida pesuniiskust erinevateks puhastuseesmärkideks. Tänu ülivõimsale imemisvõimsusele tõmbab robottolmuimeja ühe korraga põrandad puhtaks.

Tugev imemisvõimsus

Vibreeriv mopp

Vaipade ultraheli tuvastamine

Ultraheli vaibadetektor suurendab automaatselt robottolmuimeja imemisvõimsust, et vaibad paremini puhtaks saada. Pesufunktsiooni kasutamisel suunab vaibadetektor automaatselt robottolmuimeja vaibast eemale. Samuti, kui kasutada pesu- ja imemisrežiimi korraga, siis robottolmuimeja vaipu ei puhasta.

VaibatuvastusAutomaatne tühjendamine

Tühjendab automaatselt tolmu ja mustuse pärast igat puhastamist, võimaldades seda teha kuni 30 päeva tolmukotti vahetamata. Jaamas sees põleb UV-lamp, mis steriliseerib tõhusalt baktereid ning vähendab haiguste edasikandumise ohtu.TühjendusjaamUV-lamp

Kukkumisandurid

Kukkumisvastased andurid võimaldavad robotil vältida trepist alla kukkumist. Lisaks suudab Floobot X1 ületada kuni 2 cm takistusi.

Kukkumisandurid

PathPro™ lasernavigatsioon

Lasertehnoloogial põhinev navigeerimine loob Teie kodust interaktiivse kaardi, kuhu saab määrata keelualad. Vastavalt vajadusele saate valida ruumi või ala, mida puhastada. Tänu integreeritud laserdisainile puudub ülaosas nn “laseri pea”, mistõttu on see konkurentidest madalam robot ning puhastab põrandat ka madala mööbli all – kõrgus vaid 7.4CM!
KeelualadNavigatsioon

Salvesta kuni 5 kaarti

Rakenduses saate salvestada kuni 5 kaarti, nii et seda saab tõhusalt kasutada mitmekorruselistes majades, ilma et peaks põranda pinda korduvalt skanneerima. Vajadusel saate näiteks planeerida koristamise ruumi ja piirkonna järgi, kui olete eemal.

Proscenic Floobot X1 robottolmuimejat tutvustav video

 

Pakend sisaldab:

 • 2x küljeharjas
 • 2x filter
 • 2x tolmukotti
 • 2x mopp
 • põhihari
 • tolmupaak
 • pult
 • veepaak
 • automaatne tühjendusjaam

Lisainfo

Diameeter

Kõrgus

Laadimisaeg

Tööaeg

Tolmupaak

Juhitavus

Tolmukoguja tüüp

,

Märgpuhastus

Veepaak

Aku

Imemisvõimsus

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “Robottolmuimeja Proscenic Floobot X1 – KAMPAANIA!”

Robottolmuimeja võib olla parim koduabiline

Enne robottolmuimeja ostmist tasub enda jaoks läbi mõelda mõned nüansid, et hiljem uue seadme kasutamisel suurt pettumust ei oleks. Seda ütleb ka tuttav vanasõna - üheksa korda mõõda, ühe korra osta kodurobot. Seega, millega arvestada robottolmuimejat ostes:

Kui suur on sinu kodu või kontor?

Esimene küsimus millele kindlasti vaja vastust saada - kui suurel pinna robottolmuimeja puhtana hoidma peaks? Lihtne ning aus soovitus juurde on see, et tootja andmeid sobiva pinna osas vaadates võiksid arvestada enda puhastatavat pinda 20% suuremana. See välistab probleemid, et robottolmuimeja jätab mõne ruumi puhastamata või veedab liiga palju aega laadimisjaamas kuigi peaks hoopis koristusega tegelema.

Seega, aku mahutavus on siinkohal oluliseks näitajaks – mida suurema mahutavusega aku ja pikema tööajaga robottolmuimeja, seda suurem on tõenäosus et seade suudab iseseisvalt keset tööpäeva põrandad üle käia.

Mitte kinni jäävat robottolmuimejat ei ole veel leiutatud

See on kahjuks tõsi - mõnikord suudavad robottolmuimejad end diivani alla ära peita ning kaotavad kodutee, teinekord hakkab neil meeldima juhtmepundar või pikakarvaline vaip, mõnele robotile aga kardinaääred põrandal - kui nad nendega kokku saavad, siis üldjuhul iseseisvalt sealt ei lahku. Üldjuhul võivad probleemeteks kohtadeks osutuda järgnevad elemendid:

Juhtmepuntrad. Juhtmepuntra otsa minek on robottolmuimejal väga lihtne, kuid sealt lahkumine juba keeruline. Samamoodi valmistab teinekord raskusi ka üle põranda minev pikendusjuhe. Mis selle vastu aitab? Üheks võimaluseks on loomulikult juhtmepundarde eemaldamine põrandalt, kuid pikas perspektiivis üks korralik kaablihaldus paha ei teeks.

Väga pehmed või pikkade narmastega vaibad. Vaibad on robottolmuimejate jaoks samamoodi takistused nagu ka tavaliste tolmuimejate jaoks. Väga pehmete vaipade puhul on probleemiks see, et robottolmuimeja võib nende peale mineku asemel vaipa hoopis kortsu lükkama hakata. Pole harvad olukorrad, kus sellise vaibarulli peale lõpuks end ära pargitakse ning arvatakse, et nüüd ongi tööpäev läbi. Pikkade narmaste puhul on samas oht, et need tõmmatakse otsapidi masinasse ning kinni robottolmuimeja ongi. Eks sama juhtub ka teiste tolmuimejatega, kuid kahjuks robottolmuimejad ei oska end veel ise vabastada.

Pikad ja põrandale vajunud kardinad. Sarnaselt narmastega vaipadega on kardinad robottolmuimeja lemmikud. Nende enda sisse tõmbamine ja selle tagajärjel kinni jäämist tuleb ikka ette. Üldjuhul selline intsident kardinaid ära ei riku, kuid valgeid kardinaid võib teinekord ära määrida. Mis selle vastu aitab? Kardinad eelnevalt üles tõsta oleks kõige lihtsam lahendus, kuna niisama sealt koristamine ära keelata töötaks juba eesmärgi vastu.

Robottolmuimeja ei tee vaipu täielikult puhtaks

Mida pehmem või pikemate karvadega vaip, seda raskem on sealt mustust kätte saada. Erinevalt inimese juhitavast tavatolmuimejast ei suuda robottolmuimeja kõikidest vaipadest kõike mustust kätte saada. Ning lambanahad – need on üldse kategooria omaette – neid on üldse lihtsam kloppida kui tolmuimejaga puhastada.

Mopifunktsioon ei asenda põrandapesu

Olgugi ei tootjad lubavad, et mopifunktsioon peseb põrandad täielikult puhtaks, on see reaalsusest natuke kaugemal. Pesufunktsioon aitab eemaldada kergemad plekid ning mustuse põrandalt ning vähendab ka lendlevat tolmu kuna seob mustuse kenasti ära. Samas suuremate plekkide ja mustuse väitu aitab jätkuvalt käsimopiga põrandapesu. Sellegipoolest, mopifunktsioon on väga oluline lisa robottolmuimejale ning soovitame seadmeid mil see olemas on.

Lisafunktsioonid teevad elu oluliselt mugavamaks

Ühest küljest võime mõelda, et erinevad viled ja kellad mis robottolmuimejatele lisatakse, on lihtsalt toredad aga mitte hädavajalikud. Tegelikult on nendel oma funktsioon täielikult olemas.

Üheks oluliseks aspektiks on näiteks see, kuidas robottolmuimeja ruumis orienteerub ning oma koristusteekonda planeerib:

Kõige lihtsamad robottolmuimejad kasutavad selleks ainult andureid mis reageerivad takistusele. Robottolmuimeja muudab alles siis suunda, kui miski ette jääb. See tähendab seda, et süstemaatilist koristamist ei toimu, osad punktid võivad vahele jääda ning koristamine võtab väga kaua aega. Mida suurem on koristatav pind, seda halvem on selline lahendus.

Güroskoope kasutavad robottolmuimejad kasutavad sisemist navigatsioonisüsteemi saamaks aru, kus nad hetkel asuvad. Teades ruumi suurust suudavad sellised robottolmuimejad süstemaatiliselt juba ruume puhastada, kuid üldjuhul täpseid juhiseid ei saa sellisele kodurobotile anda.

Lidari ehk laseriga navigeerivad robottolmuimejad on kõige nutikamad. Sellise süsteemiga saab mõõta kaugust pindadest, tuvastada takistusi ning palju muud. Kombineerides sellise lahenduse tarkvaraga saamegi tulemuseks selle, et kodu saab erinevateks tubadeks jagada, luua virtuaalseinu ehk keelualasid ja palju muud. Mida see tähendab lõppkasutajale? Lihtne on ju öelda, et mine tee esik puhtaks kuna kass vedas jälle liiva laiali. Robot läheb, robot teeb ning tulemuseks on puhas kodu. Või siis – ära lastetuppa praegust mine – seal legoklotsid põrandal laiali, korista ülejäänud elamine. Lihtne.

Järelteenindus on oluline

Kõige odavam ei ole alati kõige parem valik. Küsimus on pigem, mis on soodsam lahendus. Robotimaailmast robottolmuimejat ostes saate robotimeistri kauba peale. Me tegeleme ise robottolmuimejate garantiiga, robottolmuimejate hooldusega ning seda Eestis kohapeal. Kõiki meie müüdavaid robottolmuimejaid tunneme läbi ja lõhki ning hoiame vajalikud varuosad ja kuluvahendid laos. See tähendab seda, et robottolmuimejat Robotimaailmast ostes saad kauba peale turvatunde, et kui midagi peaks juhtuma, ei jää sa probleemiga üksi. Samamoodi on võimalik robottolmuimejaid meie juurde hooldusesse tuua tagamaks nende pika tööea.

Mul on kodus lemmikloomad, kas robottolmuimeja on sobilik?

Lühike vastus on jah. Ühest küljest robottolmuimejad lemmikloomadele liiga ei tee ning nad harjuvad selle isepäise masinaga kiirelt ära. Teisest küljest – pidevalt lendlevad koera- ja kassikarvad muutuvad minevikuprobleemideks. Koduabiline võib iga päev kui pererahvas tööl on, karvad kokku koguda ning elamise puhtana hoida. Teisest küljest – kõik kassiomanikud teavad kui tüütu on, kui kassipoti juures on liiva laiali tassitud. Sa võid oma robottolmuimeja programmeerida (eeldusel, et on piisavalt võimekas mudel) ka mitu korda päevas potiümbrust puhastama. Sedasi jääb ära pidev ja tülikas tolmuimejaga mässamine.