-24%

Robottolmuimeja Xiaomi Roborock S7+ Black

759,00 

See toode pannakse Teie poole teele 1-4 tööpäeva jooksul!

 • Ultraheliga mopi puhastamine
 • Intelligentne vaibatuvastus
 • Juhitav puldist, nutitelefonist ja nutikodu kaudu
 • Koos automaatse tühjendusjaamaga
 • Mahukas aku ja turvalukk
 • Võimalik luua kuni 5 kaarti rakenduses
Saadavus: Laos Tootekood: S7P52-00 Kategooria:
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Roborock S7+ robottolmuimejal on uuenduslik VibraRise heli vibratsioonitehnoloogia, mis eristab seda mudelit eelmistest. Mopp vibreerib 3000 korda minutis, mis tagab sügava ja tõhusa puhastuse. VibraRise mopp eemaldab kuni 99,9% bakteritest ja allergeenidest. Mahukas 300 ml veepaak võimaldab põrandaid puhastada tõhusalt ja korralikult. Roborock S7+ mopp saab hakkama ka kuivanud plekkide eemaldamisega, mida paljud teised robottolmuimejad ei suuda.

Intelligentne vaibatuvastus

Vaiba tuvastamisel tõstab intelligentne Roborock S7+ mopi automaatselt üles, et vältida vaiba märjaks tegemist ja hakata vaibalt tolmu imema. Samuti tõstetakse mopp üles laadimisdokki jõudes, et vältida mustuse ja bakterite levikut.

Hääljuhtimine ja Roborock rakendus

Juhtimine Roborock rakenduse kaudu, mis samuti toetab ka hääljuhtimist. Rakendus võimaldab koristamist ajastada ja lülitada puhastamist sisse, kui Sind pole kodus. Automaatne tühjendamisjaam toimib ka laadijana ning suhtleb robottolmuimejaga.

Ultraheliga vaiba tuvastamine

Ultraheli abil tunneb S7+ vaiba ära erakordselt täpselt. Puhastage esimesel korral Roborock S7+-ga kogu oma kodu, et ta tuvastaks ära kõik põrandatel asuvad vaibad ja seejärel saate järgmistel koristuskordadel valida, kas lasta robotil oma moppi tõsta, et ta saaks tolmu imeda ka vaipadelt või kasutada No-Mop Zone funktsiooni, mis tekitab tsooni, kuhu robot siseneda ei tohi.

Täiustatud kombihari, mis puhastab veelgi paremini

Mustuse täielikuks kõrvaldamiseks peab hari pühkima võimalikult põranda lähedalt. Mitmel liikumistasandil liikumise võimaldamiseks täiendatud S7+ uus põhihari jälgib maapinda täpselt, isegi ebaühtlastel pindadel, et paremini puhastada. Kadunud on vana harjastega kujundus, mis on asendatud finnitud täiskummiga. See on vastupidavam ja selle spiraalsed terad puhastavad paremini, aidates veelgi paremini vältida juuksepundarde tekkimist harja külge.

Võimas imemisjõud

Roborocki HyperForce™ imemissüsteemiga varustatud S7+ kasutab 2500 Pa imemist, mis suudab ära puhastada peene tolmu kõvadelt põrandatelt, juuksekarvad vaipadelt ja veel palju muud.

Automaatne tühjendusjaam

Robottolmuimejaga tuleb kaasa automaatne puhastusjaam koos 3-liitrise tolmupaagia, mis mahutab kuni 120 päeva jagu prahti. Laadimisjaam kasutab mitmekihilist õhufiltreerimist, hoides tolmu doki sees olevas filtreerimissüsteemis. Bakterid ja tolm ei satu tühjendamise ajal õhku. Tolmukoti kiire tõmbamine sulgeb koti ning see on koheselt valmis eemaldamiseks.

 

Pakend sisaldab

 • Tühjendusjaam
 • Tolmupaak
 • Veepaak
 • Põhihari
 • Mopp
 • 1x külgharja
 • HEPA filter

Lisainfo

Diameeter

Kõrgus

Tootja

Heli

Imemisvõimsus

Laadimisaeg

Tööaeg

Tolmupaak

Veepaak

Juhitavus

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “Robottolmuimeja Xiaomi Roborock S7+ Black”

Sulle võib meeldida ka…