-33%

Robottolmuimeja Xiaomi Roborock S7+ White

669,00 

See toode pannakse Teie poole teele 1-4 tööpäeva jooksul!

 • Ultraheliga mopi puhastamine
 • Intelligentne vaibatuvastus
 • Juhitav nutitelefonist ja nutikodu kaudu
 • Koos automaatse tühjendusjaamaga
 • Mahukas aku ja turvalukk
 • Võimalik luua kuni 5 kaarti rakenduses
Доступность: Нет в наличии SKU: S7P02-00 Категория:

Описание

Roborock S7+ robottolmuimejal on uuenduslik VibraRise heli vibratsioonitehnoloogia, mis eristab seda mudelit eelmistest. Mopp vibreerib 3000 korda minutis, mis tagab sügava ja tõhusa puhastuse. VibraRise mopp eemaldab kuni 99,9% bakteritest ja allergeenidest. Mahukas 300 ml veepaak võimaldab põrandaid puhastada tõhusalt ja korralikult. Roborock S7+ mopp saab hakkama ka kuivanud plekkide eemaldamisega, mida paljud teised robottolmuimejad ei suuda.

Intelligentne vaibatuvastus

Vaiba tuvastamisel tõstab intelligentne Roborock S7+ mopi automaatselt üles, et vältida vaiba märjaks tegemist ja hakata vaibalt tolmu imema. Samuti tõstetakse mopp üles laadimisdokki jõudes, et vältida mustuse ja bakterite levikut.

Hääljuhtimine ja Roborock rakendus

Juhtimine Roborock rakenduse kaudu, mis samuti toetab ka hääljuhtimist. Rakendus võimaldab koristamist ajastada ja lülitada puhastamist sisse, kui Sind pole kodus. Automaatne tühjendamisjaam toimib ka laadijana ning suhtleb robottolmuimejaga.

Ultraheliga vaiba tuvastamine

Ultraheli abil tunneb S7+ vaiba ära erakordselt täpselt. Puhastage esimesel korral Roborock S7+-ga kogu oma kodu, et ta tuvastaks ära kõik põrandatel asuvad vaibad ja seejärel saate järgmistel koristuskordadel valida, kas lasta robotil oma moppi tõsta, et ta saaks tolmu imeda ka vaipadelt või kasutada No-Mop Zone funktsiooni, mis tekitab tsooni, kuhu robot siseneda ei tohi.

Täiustatud kombihari, mis puhastab veelgi paremini

Mustuse täielikuks kõrvaldamiseks peab hari pühkima võimalikult põranda lähedalt. Mitmel liikumistasandil liikumise võimaldamiseks täiendatud S7+ uus põhihari jälgib maapinda täpselt, isegi ebaühtlastel pindadel, et paremini puhastada. Kadunud on vana harjastega kujundus, mis on asendatud finnitud täiskummiga. See on vastupidavam ja selle spiraalsed terad puhastavad paremini, aidates veelgi paremini vältida juuksepundarde tekkimist harja külge.

Võimas imemisjõud

Roborocki HyperForce™ imemissüsteemiga varustatud S7+ kasutab 2500 Pa imemist, mis suudab ära puhastada peene tolmu kõvadelt põrandatelt, juuksekarvad vaipadelt ja veel palju muud.

Automaatne tühjendusjaam

Robottolmuimejaga tuleb kaasa automaatne puhastusjaam koos 3-liitrise tolmupaagiga, mis mahutab kuni 120 päeva jagu prahti. Laadimisjaam kasutab mitmekihilist õhufiltreerimist, hoides tolmu doki sees olevas filtreerimissüsteemis. Bakterid ja tolm ei satu tühjendamise ajal õhku. Tolmukoti kiire tõmbamine sulgeb koti ning see on koheselt valmis eemaldamiseks.

 

Pakend sisaldab

 • Tühjendusjaam
 • Tolmupaak
 • Veepaak
 • Põhihari
 • Mopp
 • 1x külgharja
 • HEPA filter

Детали

Диаметр

Высота

Производитель

Уровень шума

Мощность всасывания

Время зарядки

Продолжительность автономной работы

Емкость пылесборника

Емкость бака для воды/моющего средства

Управление

Отзывы

Отзывов пока нет.


Будьте первым, кто оставил отзыв на “Robottolmuimeja Xiaomi Roborock S7+ White”

Robottolmuimeja võib olla parim koduabiline

Enne robottolmuimeja ostmist tasub enda jaoks läbi mõelda mõned nüansid, et hiljem uue seadme kasutamisel suurt pettumust ei oleks. Seda ütleb ka tuttav vanasõna - üheksa korda mõõda, ühe korra osta kodurobot. Seega, millega arvestada robottolmuimejat ostes:

Kui suur on sinu kodu või kontor?

Esimene küsimus millele kindlasti vaja vastust saada - kui suurel pinna robottolmuimeja puhtana hoidma peaks? Lihtne ning aus soovitus juurde on see, et tootja andmeid sobiva pinna osas vaadates võiksid arvestada enda puhastatavat pinda 20% suuremana. See välistab probleemid, et robottolmuimeja jätab mõne ruumi puhastamata või veedab liiga palju aega laadimisjaamas kuigi peaks hoopis koristusega tegelema.

Seega, aku mahutavus on siinkohal oluliseks näitajaks – mida suurema mahutavusega aku ja pikema tööajaga robottolmuimeja, seda suurem on tõenäosus et seade suudab iseseisvalt keset tööpäeva põrandad üle käia.

Mitte kinni jäävat robottolmuimejat ei ole veel leiutatud

See on kahjuks tõsi - mõnikord suudavad robottolmuimejad end diivani alla ära peita ning kaotavad kodutee, teinekord hakkab neil meeldima juhtmepundar või pikakarvaline vaip, mõnele robotile aga kardinaääred põrandal - kui nad nendega kokku saavad, siis üldjuhul iseseisvalt sealt ei lahku. Üldjuhul võivad probleemeteks kohtadeks osutuda järgnevad elemendid:

Juhtmepuntrad. Juhtmepuntra otsa minek on robottolmuimejal väga lihtne, kuid sealt lahkumine juba keeruline. Samamoodi valmistab teinekord raskusi ka üle põranda minev pikendusjuhe. Mis selle vastu aitab? Üheks võimaluseks on loomulikult juhtmepundarde eemaldamine põrandalt, kuid pikas perspektiivis üks korralik kaablihaldus paha ei teeks.

Väga pehmed või pikkade narmastega vaibad. Vaibad on robottolmuimejate jaoks samamoodi takistused nagu ka tavaliste tolmuimejate jaoks. Väga pehmete vaipade puhul on probleemiks see, et robottolmuimeja võib nende peale mineku asemel vaipa hoopis kortsu lükkama hakata. Pole harvad olukorrad, kus sellise vaibarulli peale lõpuks end ära pargitakse ning arvatakse, et nüüd ongi tööpäev läbi. Pikkade narmaste puhul on samas oht, et need tõmmatakse otsapidi masinasse ning kinni robottolmuimeja ongi. Eks sama juhtub ka teiste tolmuimejatega, kuid kahjuks robottolmuimejad ei oska end veel ise vabastada.

Pikad ja põrandale vajunud kardinad. Sarnaselt narmastega vaipadega on kardinad robottolmuimeja lemmikud. Nende enda sisse tõmbamine ja selle tagajärjel kinni jäämist tuleb ikka ette. Üldjuhul selline intsident kardinaid ära ei riku, kuid valgeid kardinaid võib teinekord ära määrida. Mis selle vastu aitab? Kardinad eelnevalt üles tõsta oleks kõige lihtsam lahendus, kuna niisama sealt koristamine ära keelata töötaks juba eesmärgi vastu.

Robottolmuimeja ei tee vaipu täielikult puhtaks

Mida pehmem või pikemate karvadega vaip, seda raskem on sealt mustust kätte saada. Erinevalt inimese juhitavast tavatolmuimejast ei suuda robottolmuimeja kõikidest vaipadest kõike mustust kätte saada. Ning lambanahad – need on üldse kategooria omaette – neid on üldse lihtsam kloppida kui tolmuimejaga puhastada.

Mopifunktsioon ei asenda põrandapesu

Olgugi ei tootjad lubavad, et mopifunktsioon peseb põrandad täielikult puhtaks, on see reaalsusest natuke kaugemal. Pesufunktsioon aitab eemaldada kergemad plekid ning mustuse põrandalt ning vähendab ka lendlevat tolmu kuna seob mustuse kenasti ära. Samas suuremate plekkide ja mustuse väitu aitab jätkuvalt käsimopiga põrandapesu. Sellegipoolest, mopifunktsioon on väga oluline lisa robottolmuimejale ning soovitame seadmeid mil see olemas on.

Lisafunktsioonid teevad elu oluliselt mugavamaks

Ühest küljest võime mõelda, et erinevad viled ja kellad mis robottolmuimejatele lisatakse, on lihtsalt toredad aga mitte hädavajalikud. Tegelikult on nendel oma funktsioon täielikult olemas.

Üheks oluliseks aspektiks on näiteks see, kuidas robottolmuimeja ruumis orienteerub ning oma koristusteekonda planeerib:

Kõige lihtsamad robottolmuimejad kasutavad selleks ainult andureid mis reageerivad takistusele. Robottolmuimeja muudab alles siis suunda, kui miski ette jääb. See tähendab seda, et süstemaatilist koristamist ei toimu, osad punktid võivad vahele jääda ning koristamine võtab väga kaua aega. Mida suurem on koristatav pind, seda halvem on selline lahendus.

Güroskoope kasutavad robottolmuimejad kasutavad sisemist navigatsioonisüsteemi saamaks aru, kus nad hetkel asuvad. Teades ruumi suurust suudavad sellised robottolmuimejad süstemaatiliselt juba ruume puhastada, kuid üldjuhul täpseid juhiseid ei saa sellisele kodurobotile anda.

Lidari ehk laseriga navigeerivad robottolmuimejad on kõige nutikamad. Sellise süsteemiga saab mõõta kaugust pindadest, tuvastada takistusi ning palju muud. Kombineerides sellise lahenduse tarkvaraga saamegi tulemuseks selle, et kodu saab erinevateks tubadeks jagada, luua virtuaalseinu ehk keelualasid ja palju muud. Mida see tähendab lõppkasutajale? Lihtne on ju öelda, et mine tee esik puhtaks kuna kass vedas jälle liiva laiali. Robot läheb, robot teeb ning tulemuseks on puhas kodu. Või siis – ära lastetuppa praegust mine – seal legoklotsid põrandal laiali, korista ülejäänud elamine. Lihtne.

Järelteenindus on oluline

Kõige odavam ei ole alati kõige parem valik. Küsimus on pigem, mis on soodsam lahendus. Robotimaailmast robottolmuimejat ostes saate robotimeistri kauba peale. Me tegeleme ise robottolmuimejate garantiiga, robottolmuimejate hooldusega ning seda Eestis kohapeal. Kõiki meie müüdavaid robottolmuimejaid tunneme läbi ja lõhki ning hoiame vajalikud varuosad ja kuluvahendid laos. See tähendab seda, et robottolmuimejat Robotimaailmast ostes saad kauba peale turvatunde, et kui midagi peaks juhtuma, ei jää sa probleemiga üksi. Samamoodi on võimalik robottolmuimejaid meie juurde hooldusesse tuua tagamaks nende pika tööea.

Mul on kodus lemmikloomad, kas robottolmuimeja on sobilik?

Lühike vastus on jah. Ühest küljest robottolmuimejad lemmikloomadele liiga ei tee ning nad harjuvad selle isepäise masinaga kiirelt ära. Teisest küljest – pidevalt lendlevad koera- ja kassikarvad muutuvad minevikuprobleemideks. Koduabiline võib iga päev kui pererahvas tööl on, karvad kokku koguda ning elamise puhtana hoida. Teisest küljest – kõik kassiomanikud teavad kui tüütu on, kui kassipoti juures on liiva laiali tassitud. Sa võid oma robottolmuimeja programmeerida (eeldusel, et on piisavalt võimekas mudel) ka mitu korda päevas potiümbrust puhastama. Sedasi jääb ära pidev ja tülikas tolmuimejaga mässamine.