-38%

Robottolmuimeja Xiaomi Roborock S7 White

499,00 

See toode pannakse Teie poole teele 1-4 tööpäeva jooksul!

 • Pikk 180 minutiline tööaeg ühe laadimisega
 • Ultraheliga mopi puhastamine ning vaiba tuvastamine
 • Peseb, pühib ning imeb tolmu
 • Juhitav puldist, nutitelefonist ja nutikodu kaudu
 • Täiustatud kombihari, mis puhastab veel efektiivsemalt
Saadavus: Laost otsas Tootekood: XIAOMI-S7-WHITE Kategooria:

Kirjeldus

Robottolmuimeja Roborock S7 suureks eeliseks on ultraheliga puhastamine. Sagedusega kolm tuhat korda minutis vibreerib robottolmuimeja mustuse kohal ja vastas, mis peaks selle paremini põrandalt eemaldama, kui niisama harjadega või mopiga nühkides.

Heli jõul moppimine

Heli vibratsioonitehnoloogia viib robottolmuimejaga moppimise uuele tasemele. Enam pole vaja märja lapiga mööda tubasid ringi lohistada. Nüüd küürib Roborock S7 mopp kuni 3000 korda minutis ja koos 300 ml elektroonilise veepaagiga puhastab robot põrandad põhjalikult ja tõhusalt.

Kergitab moppi automaatselt

Vaiba tuvastamisel tõstab robottolmuimeja mopi kõrgemale, et see saaks ühe koristuskorraga nii vaipadelt tolmu imeda kui ka põrandad ära moppida. Lisaks tõstab see ennast ka laadimisjaama jõudes ja lõpetades.

Ultraheliga vaiba tuvastamine

Ultraheli abil tunneb S7 vaiba ära erakordselt täpselt. Puhastage esimesel korral Roborock S7-ga kogu oma kodu, et ta tuvastaks ära kõik põrandatel asuvad vaibad ja seejärel saate järgmistel koristuskordadel valida, kas lasta robotil oma moppi tõsta, et ta saaks tolmu imeda ka vaipadelt või kasutada No-Mop Zone funktsiooni, mis tekitab tsooni, kuhu robot siseneda ei tohi.

Täiustatud kombihari, mis puhastab veelgi paremini

Mustuse täielikuks kõrvaldamiseks peab hari pühkima võimalikult põranda lähedalt. Mitmel liikumistasandil liikumise võimaldamiseks täiendatud S7 uus põhihari jälgib maapinda täpselt, isegi ebaühtlastel pindadel, et paremini puhastada. Kadunud on vana harjastega kujundus, mis on asendatud finnitud täiskummiga. See on vastupidavam ja selle spiraalsed terad puhastavad paremini, aidates veelgi paremini vältida juuksepundarde tekkimist harja külge.

Võimas imemisjõud

Roborocki HyperForce™ imemissüsteemiga varustatud S7 kasutab 2500 Pa imemist, mis suudab ära puhastada peene tolmu kõvadelt põrandatelt, juuksekarvad vaipadelt ja veel palju muud.

Kauakestev aku

Suurem tähendab teie jaoks vähem tööd. 470 ml mahutav tolmukoguja kogub kokku suurel hulgal tolmu. 300 ml veepaak võib ühe koristusseansiga puhastada kuni 200 ruutmeetrise ala. Tolmuimejat toidab 5200 mAh liitiumioonaku, mis töötab ühe laadimisega kuni 3 tundi.

Pakend sisaldab

 • Laadimisjaam
 • Tolmupaak
 • Veepaak
 • Põhihari
 • 1x külgharja
 • HEPA filter
 • Eestikeelne kasutusjuhend (allalaadimise lingi leiad pärast tellimuse kinnitust)

Lisainfo

Diameeter

Kõrgus

Tootja

Värv

Aku

,

Heli

Imemisvõimsus

Laadimisaeg

Tööaeg

Kaugjuhitav

Programmeerimise funktsioon

Märgpuhastus

Põrandapinnad

,

Takistuste ületamine

Tolmukoguja tüüp

Tolmupaak

Veepaak

Juhitavus

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “Robottolmuimeja Xiaomi Roborock S7 White”

Sulle võib meeldida ka…