-16%

Varstolmuimeja Bissell CrossWave X7+ Pet Pro

5.00 out of 5

484,99 

See toode pannakse Teie poole teele 1-4 tööpäeva jooksul!

  • Mugav kolm-ühes varstolmuimeja
  • Imeb tolmu, peseb ja kuivatab samaaegselt
  • Lihtsalt  kasutatav
  • 30 min kasutust ühe laadimisega
  • Ideaalne lemmikloomadega kodudesse
SKU: 3400N Kategooria:

Kirjeldus

Juhtmevaba varstolmuimeja Bissell CrossWave X7+ Pet Pro on järgmise põlvkonna märg- ja keemiline puhastusvahend lemmikloomadega kodudele. See võimas ja kerge seade on ideaalne lahendus kõigi teie puhastusvajaduste jaoks; kiirest tolmuimejast põhjaliku märgpuhastuseni. Cordless Pet Select CrossWave X7+  komplektis on lisaks kaasas 2 lisafiltrit, 2 puhastusrulli ning Natural Multi-Surface Pet puhastusvahend.

Märgpuhastuse korral toimib see varstolmuimeja tolmuimeja ning mopina samaaegselt, puhastades siledad põrandad ja vaibad imelihtsalt. Sedasi puhastustoiminguid kombineerides säästate aega. Erinevalt mopi ja ämbri kasutamisest hoiab meie kahe paagi tehnoloogia puhta ja musta vee lahus, mistõttu puhastate CrossWave X7 Plusiga põrandad alati puhta veega. Meie insenerid ühendasid kolm erinevat puhastusrežiimi: kõva põranda režiim, vaibarežiim ja TURBO PET™ režiim. Uus TURBO PET™ režiim suurendab puhastusjõudlust, eriti lemmikloomade ja igapäevaste kinnijäänud mustuste puhul. Looduslik Multi-Surface PET puhastusvahend kõrvaldab ebameeldivad lõhnad. Peale koristamist ei puhasta isepuhastustsükkel mitte ainult harjarulli, vaid ka masina sisemust, mistõttu  ei vaja varstolmuimeja nii tihedat hooldust.

Seda varstolmuimejat saab kasutada ka tavalise tolmuimejana. Tänu võimsale imemisele korjab seade teie kõvadelt põrandatelt hõlpsalt üles lemmikloomade karvad ja kuiva prahi. CrossWave® X7+ Cordless Pet seadmel on ka LED-esituled, mis valgustavad lemmikloomade karvu, mustust ja prahti põrandaliistude ääres ja nurkades, tehes sedasi puhastamise veel lihtsamaks.

Lisainfo

Juhtimine

Puutetundlikud juhtnupud

Märgpuhastus

Veepaak

Harjarull

Erinevatele pindadele sobiv

Põrandapinnad

, , ,

Müratase

77 dB

Kaal

4.54 kg

Värv

,

Aku

Tööaeg

Tootja

1 arvustus tootele Varstolmuimeja Bissell CrossWave X7+ Pet Pro

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “Varstolmuimeja Bissell CrossWave X7+ Pet Pro”