-13%

Varstolmuimeja Bissell Icon Turbo Pet

5.00 out of 5

459,99 

See toode pannakse Teie poole teele 1-4 tööpäeva jooksul!

Bissell Icon Turbo Pet koos 25V liitium-ioonakuga on ideaalne kiire elutempoga peredele, kellel on lemmikloomi. Kasutatav nii vars- kui käsitolmuimejana, võimaldab puhastada ka raskesti ligipääsetavaid kohti nii vaibal kui mööblil. Karvade takerdumist vältiv harjarull ja loomalõhna elimineeriv spetsiaalne filter on just sobivad omadused lemmikloomadega kodu koristamisel. Otsikul asuv LED valgustus on abiks, et pimedaimateski nurkades tolm märkamata ei jääks.

SKU: 3175D Kategooria:

Kirjeldus

Bissell Icon Turbo Pet 25V Li-Ion akutolmuimeja on ideaalne lahendus lemmikloomade vanemate igapäevastele vajadustele. Tänu oma 400W digitaalsele mootorile + Turbo Boost pakub see eriti võimsat ja mugavat puhastuskogemust, mis töötab kuni 50 minutit täisvõimsusel tolmuimeja vähese võimsuse režiimis. Meie patenteeritud Tangle-Free Brush Roll takistab aktiivselt karvade keerdumist harja ümber ja lemmiklooma lõhnade haldamise filter värskendab puhastuse ajal. ICONPET® Turbol on täiustatud servapuhastus*, mis pakub kogu laiuses imemist, nii et saate hõlpsasti puhastada piki kodu servi ja nurki. See pakub mitmekülgsust, et seda saab kasutada nii käeshoitava kui ka kõrgele ulatuva tolmuimejana, nii et saate tegeleda lemmikloomade karvade ja prahiga teie mööbli ja polstri peal. Kinnitusvoolik võimaldab suuremat manööverdamisvõimet, nii et saate tolmuimejaga imeda autos, kitsastes ruumides ja mujalgi. Varustatud konstrueeritud mustusepaagisüsteemiga, mis eemaldab prahi separaatorist, nii et pärast koristamist ei pea koristama. Heledad LED-tuled aitavad valgustada mustust, mida teiste tolmuimejatega alati ei näe.
 • Aktiivne karvade keeramise vältimine patenteeritud takerdumisvaba harjarulli abil.
 • Täielik imemine koos täiustatud servapuhastusega, et puhastada mustust, näiteks lemmiklooma karvu mööda servi ja nurkades.
 • Lemmikloomade lõhna haldamise filter värskendab puhastuse ajal.
 • Töötab kuni 50 minutit täismõõtmelise tolmuimejaga vähese võimsuse režiimil.
 • Easy empty™ koos cleanside™-tehnoloogiaga: konstrueeritud süsteem, mis eemaldab prahi separaatorist.
 • Led-tuled tolmuimeja jalal, mis aitavad näha pimedas kergesti märkamatuks jäävat prahti.

Lisainfo

Juhtimine

Puutetundlikud juhtnupud

Märgpuhastus

Harjarull

Erinevatele pindadele sobiv

Põrandapinnad

,

Kõrgus

Laius

28 cm

Sügavus

20 cm

Kaal

3.18 kg

Värv

,

Tootja

Võimsus

105 W

Aku

Tööaeg

Müratase

87 dB

1 arvustus tootele Varstolmuimeja Bissell Icon Turbo Pet

 1. 5 / 5

  Merle L

  Mul on linna elamises dyson ja maal bissel, ausalt mingit vahet peale hinna neil pole. soovitan.


Lisa arvustus