See sõltub mudelist ja kodu keerukusest, ning kasutatavast võimsusest.
Selleks, et teie nutitelefon tuvastaks Teie läheduses oleva WiFi, vajab rakendus asukohaluba, nagu Google nõuab. Kui te seda luba ei luba, ei leia teie nutitelefon teie robottolmuimejat ülesse ja ei saa sidumist jätkata. Seda teavet ei kasutata ega salvestata.
Jah, robottolmuimeja naaseb automaatselt laadimisjaamale, kui akut on järelejäänud 23% . Kui laadimine on lõpule jõudnud, alustab tolmuimeja puhastamist uuesti.
Robottolmuimeja andurid ei vaja töötamiseks valgust ja seetõttu on võimeline ka pimedas ruumis töötama.

Kustutage enda robot äpist ära ja seejärel kustutage ka äpp. Palun võtke robot laadimisjaamast välja ja lülitage küljepeal olevast suurest pealülitist robot välja 5 minutiks. Peale seda lülitage uuesti sealt seade sisse ja pange laadimisjaamale tagasi. Ühendage uuesti äpiga ja vaadake kas robot töötab.

Mamibot robottolmuimejad ise kõne ei tuvasta, kuid need on ühilduvad Google Home ja Amazon Alexa platvormidega, mille kaudu saab Mamibot robottolmuimejatele anda häälkäsklusi.
Robottolmuimeja rakendus on saadaval nii iOS kui Android nutiseadmele, toetades nii nutitelefone kui tahvelarvuteid.
Jah, kasutades kaugjuhtimispulti või vajutades seadme peal olevat käivitusnuppu.
Võite teha järgmisi toiminguid:
  • Pühkige andurid kuiva lapiga.
Jah, teie robottolmuimeja on varustatud kukkumisvastaste anduritega, mis tuvastavad trepid. Mõnes olukorras pole andurid nii tõhusad. Näiteks kumer trepp, vaibad trepi kõrval, libedad pinnad ja takistused võivad andurite tööd mõjutada.
    Arvuta saatmiskulud
    Rakenda sooduskood