Meist

Hei! Robotimaailma meistrid Kaido ja Andreas siinpool! 🤟

Meie ROBOTMASTER OÜ ettevõte sündis 2020. aastal just meie enda vajadusepõhiselt. Lemmiklooma karvad, laste tekitatud küpsisepuru…no kaua Sa ikka jaksad päevas mitu korda oma tolmuimejat välja tirida – seega me katsetasime ka lõpuks robottolmuimejat. Päris kiirelt saime aru, et oleme oma probleemi lõpuks lahendanud ja boonusena võidame rohkem aega. Teadupärast aeg just nimelt ongi meie kõige kallim vara – seega seda tuleb säästa.

Klientidena oleme ise tundnud, et järelteenindus turul on pigem aeglane ja vastuseid eriti just probleemide korral peab kaua ootama. Siit sündis meie järgmine prioriteet, et meil sedasi ei oleks ja kusjuures võime julgelt öelda, et ei olegi. Meil on täna hoopis vastupidi, me peame klientide vastuseid ootama jääma, kuna me reageerime liiga kiirelt. Aga see on ju hea, eks? Küsimused ja mured saavad lahendatud ka õhtuti, kui on see aeg mil just Teil kodus mõni küsimus tekkima peaks oma abilisega.

Oleme kogenud, kuidas meil endal värske kodune seade on rikki läinud ja vaja on teostada garantiiremonti. Jah, see võtab aega aga 2 kuud on juba liiga pikk, et enda koduabilist tagasi oodata. Veel kurvem selle protsessi juures, kui seadme peab kuskile Eestist välja selleks tööks saatma. Siit sündis meie järgmine prioriteet. Meilt ostetud seadmed remondime just meie ise siin samas Eestis ja mis peamine, me teeme seda kohe, kui seade meieni jõudnud on – kes see ikka pikalt oodata viitsib. Tänaseks võime öelda, et kliendid on seda väga hinnanud ja usume, et seda teed vajadusel Sinagi. Me tahame pakkuda mitte ainult müüki, vaid ka kasulikke lisandväärtusi, mida naljalt igalt poolt ei saa.

Nüüdseks oleme arenenud juba nii kaugele, et me ei hoolda ja ei remondi ainult enda müüdud seadmeid, vaid pakume seda lausa ka teenusena kõigile teistele klientidele. Paraku päris kõiki küll aidata ei saa, sest mõned robottolmuimejad on loodud nii, et neile varuosi saada ei ole – seega mõtle ja konsulteeri hoolikalt müüjaga läbi, et pärast milleski pettuma ei peaks.

Kui sa tunned, et me tekitasime ka Sinule usaldusväärsust, siis võta meiega julgelt ühendust oma kõikide küsimustega, proovime vastates anda endast parima.

Miks meilt osta?

  • Meil on oma insener. See tähendab seda, et nii hooldus kui ka remont toimub Eestis.
  • Oleme ainukesed turul, kes teostavad garantiitöid juba samal päeval.
  • Üritame alati panna kaubad samal päeval teele, seda ka nädalavahetusel ja mitu korda päevas. Me töötame praktiliselt igal ajal.
  • Vastame alati igal ajal kliendi küsimustele ning murede korral ei lase tal kunagi pikalt vastust oodata, ka mitte siis, kui kaup juba kliendil käes on. Järelteenindus on meil tasemel!
Robottolmuimeja Mamibot EXVAC880 Wisor
Hoolduskomplekt Mamiboti ja Tesvori robottolmuimejatele
    Arvuta saatmiskulud
    Rakenda sooduskood