Meist

ROBOTMASTER OÜ on 2020. aastal loodud ettevõte, mille põhifookuseks on oma klientide elu mugavamaks muutmine – me müüme nutikaid koduabilisi.

Lähemalt meie alustamise loost.
See oli tavaline pühapäeva hommik, kui sai sõbraga mindud värskendavale kohvile.
Jutujätkuks kohvi ootamise ajal tuli meil, kui ühest suust, kuidas kodus selle koristamise üle vaidlemine on ikka jubedalt ära tüüdanud. Naljatlesime, et peaks ehk kodukoristaja hankima, saaks veidigi lihtsamalt läbi, kuid igapäevaselt see läheks ju päris kulukaks.
Otsustasime, et prooviks õige nutikat koduabilist ehk robottolmuimejat. Mõeldud, tehtud ja jäigi vaid üle oodata millal seadmed pakiautomaati jõuavad.
Algas testimine ja siin kohal peab kohe mainima, et ostud osutusid palju paremaks, kui seda üldse alguses lootagi oleks osanud. Usk robotitesse tekkis koheselt pärast esimest puhastust ning nüüd ongi see koht, kus tahaksime, et ka sina meid usuksid. Võime väita, et põrandad pole kunagi nii puhtad olnud ja nüüd meil on boonuseks rohkem aega koristamise arvelt hoopis enda perele.
Uurides tuttavatelt robottolmuimeja huvi kohta ja see oli üllatuslikult suur ning seejärel tekkis kohe idee, et võiks teha ettevõtte ning pakkuda inimestele nutikaid koduabilisi taskukohaste hindadega. Seejärel hakkasime suhtlema erinevate robottolmuimejate tootjatega üle maailma ning viisime enda idee lõpuni ja lõime enda ettevõtte. Meie tarneahel on korralikult läbimõeldud ning kauba maaletoomine käib tootja poolt vastavalt nõuetele.

Miks meilt osta?

 • Meil on oma insener. See tähendab seda, et nii hooldus kui ka remont toimub Eestis.
 • Oleme ainukesed turul, kes teostavad garantiitöid juba samal päeval.
 • Üritame alati panna kaubad samal päeval teele, seda ka nädalavahetusel ja mitu korda päevas. Me töötame praktiliselt igal ajal.
 • Vastame alati igal ajal kliendi küsimustele ning murede korral ei lase tal kunagi pikalt vastust oodata, ka mitte siis, kui kaup juba kliendil käes on. Järelteenindus on meil tasemel!
Robottolmuimeja Mamibot EXVAC880 Wisor
Hoolduskomplekt Mamiboti ja Tesvori robottolmuimejatele
0
  0
  Sinu ostukorv
  Sinu ostukorv on tühiTagasi poodi
   Arvuta saatmiskulud
   Rakenda sooduskood