Veenduge, et

  • Teil on interneti ühendus
  • Robottolmuimeja on sisse lülitatud

Kustutage enda robot äpist ära ja seejärel kustutage ka äpp. Palun võtke robot laadimisjaamast välja ja lülitage küljepeal olevast suurest pealülitist robot välja 5 minutiks. Peale seda lülitage uuesti sealt seade sisse ja pange laadimisjaamale tagasi. Ühendage uuesti äpiga ja vaadake kas robot töötab.

Kustutage enda robot äpist ära ja seejärel kustutage ka äpp. Palun võtke robot laadimisjaamast välja ja lülitage küljepeal olevast suurest pealülitist robot välja 5 minutiks. Peale seda lülitage uuesti sealt seade sisse ja pange laadimisjaamale tagasi. Ühendage uuesti äpiga ja vaadake kas robot töötab.
Kontrollige järgmisi elemente:
  • Vastavalt laadimisjaama küljele ja esiküljele järgitakse vaba ruumi kasutusjuhendis toodud juhiseid. Kui ei, siis liigutage laadimisjaama või selle ees olevaid esemeid eemale.
  • Kontrollige ega laadimisjaamal pole toitejuhe ära tulnud.
  • Veenduge, et laadimisjaam ei oleks keelatud tsoonis.
  • Laadimisjaam ei tohi olla vaibal/pikkade narmastega vaibal.
  • Pühkige laadimisjaamal olevad laadimiskontaktid.
  • Asetage laadimisjaam kõvale ja tasasele pinnale vastu seina. Veenduge, et Mamibotil oleks vähemalt 1,2 m vaba ruumi.
  • Veenduge, et laadimisjaama indikaator oleks roheline.
  • Kontrollige, kas magnetribad on laadimisjaama lähedal, sest kui selle lähedusse on paigaldatud magnetribad, siis blokeerib see laadimisjaama tööd.

Kustutage enda robot äpist ära ja seejärel kustutage ka äpp. Palun võtke robot laadimisjaamast välja ja lülitage küljepeal olevast suurest pealülitist robot välja 5 minutiks. Peale seda lülitage uuesti sealt seade sisse ja pange laadimisjaamale tagasi. Ühendage uuesti äpiga ja vaadake kas robot töötab.

See sõltub mudelist ja kodu keerukusest, ning kasutatavast võimsusest.
Tühja Mamibot robottolmuimeja aku laadimine võtab aega kuni 4 tundi.
Selleks, et teie nutitelefon tuvastaks Teie läheduses oleva WiFi, vajab rakendus asukohaluba, nagu Google nõuab. Kui te seda luba ei luba, ei leia teie nutitelefon teie robottolmuimejat ülesse ja ei saa sidumist jätkata. Seda teavet ei kasutata ega salvestata.
Jah, robottolmuimeja naaseb automaatselt laadimisjaamale, kui akut on järelejäänud 23% . Kui laadimine on lõpule jõudnud, alustab tolmuimeja puhastamist uuesti.
Robottolmuimeja andurid ei vaja töötamiseks valgust ja seetõttu on võimeline ka pimedas ruumis töötama.
Veenduge, et harjal ei ole takistusi. Puhastage hari karvadest ja muust prahist. Kui hari on kahjustatud, siis asendage see uuega. Uue keskharja leiate siit.
Võite teha järgmisi toiminguid:
  • Tühjendage tolmupaak, kui see on täis.
  • Kontrollige, kas tolmupaak on hästi paigaldatud.
  • Kontrollige, kas filter pole liialt tolmune.
  • Eemaldage keskhari ja puhastage see.
  • Kontrollige, kas sisselaskekanalis pole takistusi.
Kui pärast neid samme probleem püsib, siis võtke ühendust Robotimeistriga, kelle juures saate teha robottolmuiejale täishoolduse.
Kustutage enda robot äpist ära ja seejärel kustutage ka äpp. Palun võtke robot laadimisjaamast välja ja lülitage küljepeal olevast suurest pealülitist robot välja 5 minutiks. Peale seda lülitage uuesti sealt seade sisse ja pange laadimisjaamale tagasi. Ühendage uuesti äpiga ja vaadake kas robot töötab. Kui see ka ei aita, siis proovige paari päeva pärast uuesti.
Kui teie WiFi võrk ei ole saadaolevate võrkude loendis nähtav,  siis liigutage seadet modemile/ruuterile lähemale. Kui võrk pole endiselt nähtav, ei pruugi see teie seadmega ühilduda. Robottolmuimeja töötab 2,4 GHz sagedusega WiFi võrgus, mis on kõige levinum standard ning enamus WiFi ruutereid töötavad vaikimisi sellel sagedusel. Seade vajab WEP, WPA või WPA2 tüüpi turvatud ühendust ning ei toimi turvamata avatud võrkudes.  Kui teie ruuteril on 2,4 GHz võrgu seadistus teistsugune või 2,4 GHz sagedusala on välja lülitatud, siis muutke ruuteri seadistust.
Siin on kõige levinumate probleemide ja lahenduste loend. Sidumine õnnestus, kuid seade pole ühendatud: kui näete rakenduses, et seade on võrguühenduseta, sulgege rakendus ja taaskäivitage see. Seejärel taaskäivitage robot, kasutades seadme lülitit. Kui te pärast seda toimingut ikkagi seadet ei näe, eemaldage robot laadimisjaamast ja vajutage WIFI nuppu 3 sekundit. WiFi-ühendus: kontrollige WiFi-parooli ja tippige hoolikalt. (2.4G võrk). Hoidke nutitelefoni seadme ja modemi lähedal kuni ühendamise lõpuni. Pöörduspunkti aktiveerimisel annab ExVac 660 / ExVac680s / ExVac 880 häälmeeldetuletus öeldes „WiFi connected”. Interneti-ühendus: kontrollige, kas valisite oma WiFi seadetes 2,4 GHz võrgu robottolmuimeja ühendamisel. Ühendus pilvega: kontrollige, kas automaatne ühenduse loomine teie koduse WiFi-ga on õige. Ühendus pilvega: aktiveerige nutitelefoni mobiilne andmeside. Pärast mitut katset: taaskäivitage WiFi-modem. Pärast mitut katset: ühendage pistik lahti, oodake 25 sekundit ja ühendage robot uuesti. Kui probleem püsib, tuleb seadmele algseadistus teha
Pärast parooli sisestamist ilmneb WiFi-ga ühenduse loomisega seotud tõrge.
  • Kontrollige WiFi parooli ja sisestage see hoolikalt uuesti.
  • Hoidke nutitelefoni ühenduse loomiseni seadme ja Interneti-modemi lähedal.
  • Seade ei saa ühenduse luua üldkasutatavate võrkudega ega paroolita võrgud. Pärast mitut ebaõnnestunud katset:
    • Taaskäivitage modem.
    • Lülitage seade välja ja seejärel uuesti sisse.
Avage äpp ja vaadake, et kas robottolmuimeja näitab "Online" staatust.
On mitmeid võimalikke põhjuseid:
  • Te ei sisestanud õiget e-posti aadressi / telefoninumbrit.
  • Te ei sisestanud õiget parooli.
Lähtestamiseks klõpsake palun „unustasin parooli“ ja seejärel valige parool uuesti.
Ärge kasutage robottolmuimejat. Ohtude vältimiseks asendage vigastatud toitekaabel. Uue laadimisjaama ja kaabli leiate siit.

Tegemist on imurikkega, palun võtke ühendust Robotimeistriga.

Jah, kasutades kaugjuhtimispulti või vajutades seadme peal olevat käivitusnuppu.

Võite teha järgmisi toiminguid:

  • Lülitage toitelüliti välja ja seejärel sisse.
  • Ühendage kaabel lahti ja ühendage see uuesti laadimisjaama.
  • Veenduge, et laadimisklemmid ja andurid pole ummistunud. Pühkige põhikere ja laadimisjaam kuiva lapiga.

See on normaalne. Tolmuimeja võib jääda dokkimisjaamaga ühendatuks. Ettevaatust: kasutage ainult selleks ettenähtud laadijat.
Andureid ja laadimisklemme (robot ja laadimisalus) on soovitatav pühkida puhta kuiva lapiga üks kord nädalas. Enne andurite ja laadimisklemmide puhastamist lülitage robot välja.
Kontrollige järgmist:
  • Kas roboti küljepealne lüliti on sisselülitatud asendis.
  • Kas robottolmuimeja peal olev valgusti töötab? Kui ei, siis laadige robotit.
Kõik sõltub sellest, kui palju on teie kodus või kontoris tolmu ja mustust. Ajapikku te saate aru kui palju teie kodus tolmu tekib, ning siis on näha kas tuleb puhastada üle päeva, 2x nädalas või sootuks 1x nädalas.
Kontrollige järgmist:
  • Rataste all ei ole takistavaid esemeid.
  • Robot ei ole põranda taseme erinevuste tõttu blokeeritud.
  • Akus on piisavalt voolu, et robot saaks töötada.
Esirataste puhastamine sõltub suuresti sellest, kuipalju jääb nende külge kinni juuksekarvu jms pikemaid ja peenemaid objekte, mis rataste ümber saavad keerduda. Soovituslik on vähemalt korra nädalas vaadata robottolmuimeja kõhu alla ning vajadusel puhastada nii külgmised kui ka juhtratas.
Võite teha järgmisi toiminguid:
  • Pühkige andurid kuiva lapiga.
Mamibot robottolmuimejad ise kõne ei tuvasta, kuid need on ühilduvad Google Home ja Amazon Alexa platvormidega, mille kaudu saab Mamibot robottolmuimejatele anda häälkäsklusi.
Robottolmuimeja rakendus on saadaval nii iOS kui Android nutiseadmele, toetades nii nutitelefone kui tahvelarvuteid.
Robottolmuimeja töötab 2,4 GHz sagedusega WiFi võrgus, mis on kõige levinum standard ning enamus WiFi ruutereid töötavad vaikimisi sellel sagedusel. Seade vajab WEP, WPA või WPA2 tüüpi turvatud ühendust ning ei toimi turvamata avatud võrkudes. NB! Uue põlvkonna 5 GHz WiFi võrgu tugi puudub.
  • Kui robottolmuimeja peal olev nupp on põlema jäänud ja enam vilgu, siis on laadimine lõppenud ja aku on täis.
Enne roboti käivitamist veenduge, et ruumis pole takistusi, toitejuhtmeid, riided või muid ohtlike esemeid mis võivad põhjustada seadme kahjustamist või muid õnnetusi.
Jah, robotit saab laadida laadimisjaamas isegi siis, kui roboti lüliti on välja lülitatud.
Hoidke robottolmuimejat laadimisjaamas, kui te seda ei kasuta. Kui te ei plaani robotit pikka aega kasutada, võite seda hoida jahedas ja kuivas kohas. Veenduge, et robot on välja lülitatud ja selle aku on täielikult laetud. Laadige akut iga 3 kuu tagant.
Ärge puhastage tolmuimejat mis tahes tüüpi vedelikuga. Kahjulikud tooted (lahustid, abrasiivid jne), agressiivsed tooted (happed, puhastusvahendid jne), tuleohtlikud ja plahvatusohtlikud tooted (õli või alkoholi baasil) kahjustavad robottolmuimeja mehhanisme ja elektroonikat.
Robottolmuimeja filtreid on soovitatav puhastada vähemalt kord nädalas. Filtreid liiga harva puhastades või üldse mitte puhastades väheneb robottolmuimeja töö efektiivsus.
Peentolmu- ja vahufilter on soovitatav vahetada iga 2 kuu tagant. Kui kasutate toodet väga sageli, võite kaaluda ka selle asendamist iga 1 kuu tagant.
Mamibot robotid ei pruugi toimida teatud tumedatel ja musta värvi pindadel. Robottolmuimeja kukkumisandurid, mis tuvastavad trepiastet või serva kust robot saaks alla sõita, võivad tuvastada tumedaid värve kui kukkumisohtu. Sellest tulenevalt ei pruugi robottolmuimeja liikuda viimaste peale puhastama. Kui juhtub selline olukord, siis Mamibot üritab tumedaid pindu tagurdades vältida.
Külgmised harjad tuleks uute vastu vahetada keskeltläbi iga 6 kuu tagant, et tagada robottolmuimeja maksimaalne efektiivsus.
Puhastuskopsikut puhastada alguses tihedamini, iga paari päeva tagant. Pärast paari nädalat võiks robottolmuimejat koristada vähemalt nädalas korra. Kui on lemmikloomad siis paar korda nädalas. Umbes ühe korra kuu jooksul võiksid oma robottolmuimeja rattad üle kontrollida. Vaata, et nad poleks enda ümber kerinud juuksekarvu või, et nende vahele pole läinud liiva, kruusa või mingeid muid jubinaid. Juhul kui juuksekarvad nende ümber kerinud, saad need eemaldada kasutades komplektis olevat puhastusnuga. Mamibot robottolmuimejatel on peahari mis käib robotist välja. Kui oled roboti peaharjase eemaldanud, siis kasuta kääre või spetsiaalset robottolmuimejaga kaasas olnud nuga, et juuksekarvad eemaldada.
Keskharja on soovitatav puhastada üks kord nädalas, et tagada robottolmuimeja maksimaalne efektiivsus põrandate puhastamisel.
ExVac mudelitel vajutada ja hoida all ajakava määramise nuppu. Robot annab märku, kui ajakava on eemaldatud. Lisaks tuleb kontrollida, et mobiilirakendusest ei ole määratud robotile ajakava.
Ärge kasutage seda kahjustatud laadimisjaama. Vältige ohte ning ärge puudutage laadimisjaama klemme. Ühendage laadimisjaam vooluvõrgust lahti ja asendage see uuesti. Robottolmuimejat on võimalik adapteri abil otse vooluvõrgust laadida.
Täitke veepaak veega ja võtke mopp ära küljest. Tehke veepaagi punn lahti ja puhuge sinna sisse, kuni vett hakkab tulema. Juhul, kui puhudes ei tule vett veepaagi alt, siis tuleks see välja vahetada, kuna lubjakivist on veepaak ummistunud. Uue veepaagi leiad Robotimeistri e-poest.
Mamibot robottolmuimejad ületavad kuni 2cm lävepakke ja astmeid. Kui aste on täisnurgaga ja üle 1 cm kõrge, robottolmuimeja ei pruugi üle astme minna. Lävepakk peaks olema väikse kaldega, et robot pääseks kindlalt üle lävepaku.
Jätke laadimisbaas püsivalt vooluvõrku (automaatse uuesti laadimise funktsioon pole saadaval, kui laadimisjaam pole aktiveeritud).

Roboti tagasi laadimisjaama saatmiseks vajutage kaugjuhtimispuldilt kodu nuppu või roboti peal olevat kodu nuppu.

Jah, teie robottolmuimeja on varustatud kukkumisvastaste anduritega, mis tuvastavad trepid. Mõnes olukorras pole andurid nii tõhusad. Näiteks kumer trepp, vaibad trepi kõrval, libedad pinnad ja takistused võivad andurite tööd mõjutada.
Asetage laadimisbaas vastu seina, tasasele pinnale ja sinna, kus robot leiab selle hõlpsasti üles.Selles asukohas ei tohi olla takistusi (sealhulgas vaipu). Jätke vähemalt 1,5 meetrit vaba ruumi vasakule ja paremale ning 2 meetrit tugijaama ette. Kui jaam asetatakse nurka või seda on raske leida, siis robottolmuimejat ei ole võimeline seda leidma. Asetage laadimisjaama toitekaabel seina peale.
    Arvuta saatmiskulud
    Rakenda sooduskood