Võite teha järgmisi toiminguid:
  • Tühjendage tolmupaak, kui see on täis.
  • Kontrollige, kas tolmupaak on hästi paigaldatud.
  • Kontrollige, kas filter pole liialt tolmune.
  • Eemaldage keskhari ja puhastage see.
  • Kontrollige, kas sisselaskekanalis pole takistusi.
Kui pärast neid samme probleem püsib, siis võtke ühendust Robotimeistriga, kelle juures saate teha robottolmuiejale täishoolduse.
Kustutage enda robot äpist ära ja seejärel kustutage ka äpp. Palun võtke robot laadimisjaamast välja ja lülitage küljepeal olevast suurest pealülitist robot välja 5 minutiks. Peale seda lülitage uuesti sealt seade sisse ja pange laadimisjaamale tagasi. Ühendage uuesti äpiga ja vaadake kas robot töötab. Kui see ka ei aita, siis proovige paari päeva pärast uuesti.
Veenduge, et harjal ei ole takistusi. Puhastage hari karvadest ja muust prahist. Kui hari on kahjustatud, siis asendage see uuega. Uue keskharja leiate siit.
Andureid ja laadimisklemme (robot ja laadimisalus) on soovitatav pühkida puhta kuiva lapiga üks kord nädalas. Enne andurite ja laadimisklemmide puhastamist lülitage robot välja.
Kõik sõltub sellest, kui palju on teie kodus või kontoris tolmu ja mustust. Ajapikku te saate aru kui palju teie kodus tolmu tekib, ning siis on näha kas tuleb puhastada üle päeva, 2x nädalas või sootuks 1x nädalas.
Esirataste puhastamine sõltub suuresti sellest, kuipalju jääb nende külge kinni juuksekarvu jms pikemaid ja peenemaid objekte, mis rataste ümber saavad keerduda. Soovituslik on vähemalt korra nädalas vaadata robottolmuimeja kõhu alla ning vajadusel puhastada nii külgmised kui ka juhtratas.

Tegemist on imurikkega, palun võtke ühendust Robotimeistriga.

Puhastuskopsikut puhastada alguses tihedamini, iga paari päeva tagant. Pärast paari nädalat võiks robottolmuimejat koristada vähemalt nädalas korra. Kui on lemmikloomad siis paar korda nädalas. Umbes ühe korra kuu jooksul võiksid oma robottolmuimeja rattad üle kontrollida. Vaata, et nad poleks enda ümber kerinud juuksekarvu või, et nende vahele pole läinud liiva, kruusa või mingeid muid jubinaid. Juhul kui juuksekarvad nende ümber kerinud, saad need eemaldada kasutades komplektis olevat puhastusnuga. Mamibot robottolmuimejatel on peahari mis käib robotist välja. Kui oled roboti peaharjase eemaldanud, siis kasuta kääre või spetsiaalset robottolmuimejaga kaasas olnud nuga, et juuksekarvad eemaldada.
Täitke veepaak veega ja võtke mopp ära küljest. Tehke veepaagi punn lahti ja puhuge sinna sisse, kuni vett hakkab tulema. Juhul, kui puhudes ei tule vett veepaagi alt, siis tuleks see välja vahetada, kuna lubjakivist on veepaak ummistunud. Uue veepaagi leiad Robotimeistri e-poest.
Ärge puhastage tolmuimejat mis tahes tüüpi vedelikuga. Kahjulikud tooted (lahustid, abrasiivid jne), agressiivsed tooted (happed, puhastusvahendid jne), tuleohtlikud ja plahvatusohtlikud tooted (õli või alkoholi baasil) kahjustavad robottolmuimeja mehhanisme ja elektroonikat.
    Arvuta saatmiskulud
    Rakenda sooduskood