-23%

Robotniiduk Ecovacs GOAT G1

1 769,00 

See toode pannakse Teie poole teele 1-4 tööpäeva jooksul!

Robotniiduk Ecovacs GOAT G1 – uhiuus intelligentne robotmuruniiduk!

Kui soovite vähese vaevaga täiuslikku muru saada, on Ecovacs GOAT G1 ideaalne valik! Panoraamkaamera (360°) ja kalasilmkaameraga robotniiduk tajub täpselt ümbrust ja nii ei tule Teil kunagi takistuste või sobimatu muruniidu kohavaliku pärast muretseda. Mitte mingit perimeetrikaablit! Teil kulub mobiilirakenduse kaudu piiride seadmiseks vaid 20 minutit ning G1 asub tõhusalt ja kiiresti tööle. Kui soovite omale korralikku ja kaunist muru, mida oleks lihtne hooldada, siis on Ecovacs GOAT G1 just teie jaoks! See on turvaline, usaldusväärne ja tõhus investeering.

SKU: GOAT-G1 Kategooria:

Kirjeldus

Võimalus tasuda ostu eest järelmaksuga

external

Tasu toote eest kasutades ESTO järelmaksu. Järelmaksu intress alates 0% ning perioodi pikkus kuni 4 aastat.

external

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel mugavat ja kiiret ESTO 3 makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks!

Robotniiduk Ecovacs GOAT G1 on esimene uuendatud 3D-intelligentne takistuste vältimise tehnoloogia robotniidukite tööstuses koos visuaalse anduri ja ToF-anduriga, et vältida takistusi intelligentse äratundmise ja strateegilise vältimise tagamiseks. Inimese tuvastamisel peatab GOAT automaatselt labade pöörlemise, mis tagab ohutuma ja sujuvama niitmiskogemuse võrreldes traditsiooniliste takistuste vältimise meetoditega, näiteks kaitseraua või ultrahelianduriga. GOAT-i suletud disain tagab stabiilse takistuste vältimise võime ning ei karda muutuvat ilma ja keskkonda.

Muruniitmise piirjoonte määramine mobiilirakenduse kaudu

Enam ei tarvitse perimeetrikaablit vedada! Kiire ja tõhus muruniidu piiride seadistamine ECOVACS rakenduse abil. Määrake standardse murumaa niitmispiirid vaid 20 minutiga.

Binokulaarse nägemise lokaliseerimissüsteem

Panoraamkaamera 360-kraadine ja kalasilmkaamera 150-kraadine vaatenurk tagavad efektiivse nähtavuse kuni 100 meetri ulatuses. Täpse keskkonnataju tagab reaalajas skaneerimise kiirus – 25 kaadrit sekundis.

Integreeritud UWB, inertsiaalnavigatsioon ja GPS lokaliseerimise tehnoloogia

Lokaliseeritud juhtmevaba ülilairiba laineside, inertsnavigatsiooni ja GPSi abil. Nii ei pea te kunagi muretsema signaali kadumise või blokeerimise pärast hoonete või puude tõttu.

Täpne navigeerimine ja takistuste vältimine

Selged piirid, täpne positsioneerimine ja navigeerimine. Tänu täiuslikult ühesuguste ribadega loogilisele niitmismustrile kohaneb G1 krundi vahelduva maastikuga.

AIVI 3D-algoritm on välja töötatud takistuste täpseks vältimiseks

GOAT G1 on ideaalne tööriist muru hõlpsaks ja täpseks niitmiseks, vältides seejuures takistusi, nt puud, põõsad, mööbel, inimesed ja loomad. Spetsiaalselt koostatud algoritm sobib välitingimustes töötamiseks, saab toite iseliikuvalt AI-kiibilt, ECOVACS-i sisemise kujutise ja ToF-anduri abil, mistõttu on muruniitmine turvalisem ja sujuvam kui kunagi varem.

Usaldusväärne andmekaitse

Kaamerad jäädvustavad õue kujutisi reaalajas, tagamaks igakülgse kaitse. Tänu TüV Rheinlandi sertifitseeritud andmekaitsele on teie andmed kaitstud.

 


Lisainfo

Värv

Mõõdud (l x s x k)

65 x 43.2 x 42 cm

Netokaal

23,4 kg

Lõikamislaius

22 cm

Maksimaalne niiduala

1600 m²

Maksimaalne kallak

45 %

Veekindlus

IPX6

Müratase

59 dB

Vihmasensor

Jah

Juhitavus

Aku mahutavus

5200 mAh

Lõikamiskõrgus

3-6 cm

Tööaeg

– 120 minutit

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Show reviews in all languages (1)

Ole esimene, kes hindab toodet “Robotniiduk Ecovacs GOAT G1”