-14%

Varstolmuimeja Bissell Icon Turbo

449,99 

See toode pannakse Teie poole teele 1-4 tööpäeva jooksul!

Bissell Icon Turbo 25V liitium-ioonakuga varstolmuimeja on ideaalne kiire elutempoga peredele. Kasutatav nii vars- kui käsitolmuimejana, võimaldab puhastada ka raskesti ligipääsetavaid kohti nii vaibal kui mööblil. Otsikul asuv LED valgustus on abiks, et pimedaimateski nurkades tolm märkamata ei jääks.

SKU: 3175N Kategooria:

Kirjeldus

 Bissell Icon Turbo 25V Li-Ion akutolmuimeja on ideaalne lahendus aktiivse perega kodudesse. Tänu oma 400 W digitaalsele mootorile + Turbo Boostile pakub see eriti võimsat puhastuskogemust, mis kestab kuni 50 minutit täismõõtmelise tolmuimejaga vähese võimsuse režiimis ja meie patenteeritud Tangle-Free Brush Roll takistab aktiivselt karvade keerdumist harja ümber, kui te puhastate. ICON TURBO™-l on täiustatud servapuhastus*, mis pakub kogu laiuses imemist, nii et saate hõlpsasti puhastada piki kodu servi ja nurki. See pakub mitmekülgsust, et seda saab kasutada nii käeshoitava kui ka kõrgele ulatuva tolmuimejana, nii et saate tegeleda mööbli ja polstri mustuse ja prahiga. Varustatud konstrueeritud mustusepaagisüsteemiga, mis eemaldab prahi separaatorist, nii et pärast koristamist ei pea koristama. Heledad LED-tuled aitavad valgustada mustust, mida teiste tolmuimejatega alati ei näe.
  • Kõrge jõudlus: eriti võimas puhastus 400 W digimootori ja 3X tugevama imemisvõimsuse saavutamiseks vajaliku turbovõimendi abil.
  • Aktiivne karvade keerdumise vältimine patenteeritud takerdumisvaba harjarulliga.
  • Täielik imemine, et hõlpsasti puhastada mööda servi ja nurki.
  • Töötab kuni 50 minutit täismõõtmelise tolmuimejaga vähese võimsuse režiimil.
  • Lihtne tühjendamine Cleanside-tehnoloogiaga, mis eemaldab prahi separaatorist, nii et pärast puhastamist ei ole vaja koristustööd teha.
  • Led-tuled tolmuimeja jalal, et aidata näha pimedas kergesti märkamatuks jäävat prahti.

Lisainfo

Juhtimine

Puutetundlikud juhtnupud

Märgpuhastus

Harjarull

Erinevatele pindadele sobiv

Põrandapinnad

, , ,

Kõrgus

Laius

28 cm

Sügavus

20 cm

Kaal

3.18 kg

Värv

, ,

Tootja

Võimsus

105 W

Aku

Tööaeg

Müratase

87 dB

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “Varstolmuimeja Bissell Icon Turbo”