Robottolmuimeja ECOVACS DEEBOT OZMO T9+ - Robotimaailm.ee

6 igapäevast küsimust robottolmuimeja kohta

1. Millisele põrandapinnale sobib?

Robotimeistris müüdavad robotid sobivad igale põrandapinnale. Parkett, kivi, linaleom, laudpõrand ,vaibad jne pole probleemiks. Vaipade puhul tuleb jälgida vaid, et need poleks liiga kohevad/paksud ega 4-5cm narmastega. Robot väga paksul vaibal pole võimeline töötama, kuna jääb põhjapeale lihtsalt kinni ja  rattad hakkavad all ringi käima. Õnneks targematel robotitel saab vaiba selleks puhuks keelualaks panna.

2. Kus kohas võib robotit kasutada?

Robottolmuimeja sobib majja, suvilasse ning miks ka mitte kontorisse, kus ta saab silent režiimis märkamatult tööd teha sellel ajal, kui Sina keskendud muudele asjadele. Robotimeistrist ostetud roboti puhul Sa ei pea muretsema eluaseme suuruse pärast, sest meil on robottolmuimejaid erinevatele ruutmeetritele vastavad täiesti olemas.

3. Lemmikloomadega sobib?

Jah, robottolmuimeja sobib Sinu elamisse ka siis, kui sul on kodus karvu ajav neljajalgne sõber. Pead lihtsalt arvestama, et esimesel nädalal leiab robot tavalisest rohkem karvu, mis tähendab, et robot tahab ka tavapärasest rohkem kõhualt puhastust. Ajapikku, kui robottomuimejat regulaarselt juba kasutad, väheneb ka hooldamise vajadus.

4. Kas robot teeb kõvat lärmi?

Jah, kui Sa tahad. Olemas on erinevaid režiime millest kõige vaiksem laseb sul rahus telekast meelepärast seebikat vaadata või lapsel kõrval iluund teha. Valik on Sinu!

5. Kui robotiga midagi juhtub, siis kuhu remonti saata ja kaua aega võtavad sellised tööd?

Robotimeistrist saad enda robottolmuimejale garantii 2 aastaks. Kui midagi juhtub, siis meie omakorda robotit kuskile edasi ei saada, vaid selleks on meil oma meister, kes seadme juba kättesaamise päeval kiiresti ka ära remondib/hooldab. Kliendil pole põhjust millegi pärast muretseda!

6. Kuidas varuosade/tarvikute saadavus on?

Robotimeistrist ostetud robotitele tagame kõik varuosad ning ka tarvikud.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


    Arvuta saatmiskulud
    Rakenda sooduskood