Robottolmuimeja Mamibot EXVAC 890 Glory - Robotimaailm.ee

Tutvustame Teile Mamibot EXVAC 890 Glory robottolmuimejat

Tervislik ja puhas kodu

Kujutage ette, et Teie kodu oleks alati säravpuhas ja tolmuvaba, ilma et peaksite selle pärast palju vaeva nägema. Mamibot EXVAC 890 Glory robottolmuimeja on just selline nutikas abiline, mis aitab teil hoida Teie kodu põrandad puhtad ja Teie aega säästa.

Tõhus puhastamine

Mamibot EXVAC 890 Glory on varustatud võimsa kombineeritud põhiharjaga, mis võimaldab tal efektiivselt eemaldada tolmu, karvad ja muud mustuseosakesed Teie põrandalt. See töötab sujuvalt mitmel erineval pinnal, sealhulgas puitpõrandatel, vaipadel ja plaatidel. Tänu oma intelligentsele navigatsioonisüsteemile suudab see robottolmuimeja hõlpsasti liikuda ümber mööbli, vältida treppe ja ennetada kokkupõrkeid ning kogudes samal ajal mustust efektiivselt.

Nutikad funktsioonid

Mis eristab Mamibot EXVAC 890 Glory rohkem tavalisest tolmuimejast, on selle nutikad funktsioonid. See robottolmuimeja suudab ühenduda teie koduvõrguga Wi-Fi kaudu, võimaldades Teil seda juhtida ja jälgida kasutades nutitelefoni või tahvelarvutit. Lisaks saate sellele seadistada puhastusgraafiku ja alad, kus soovite, et robot töötaks. Näiteks saate seadistada robottolmuimeja nii, et see puhastaks ainult Teie elutoa või magamistoa põrandaid mingi kindla võimsusega ja teatud kordi. Pesu ajaks saate määrata igale toale erinevalt, kui märjaks põrandat teha võib.

Ülim mugavus

Üks Mamibot EXVAC 890 Glory suuremaid eeliseid on selle suur tolmupaak, mis võimaldab tal koguda palju mustust enne automaatsesse tühjendusjaama tühjendamist. See tähendab, et saate nautida pikaajalist ja katkematut puhastamist ilma pideva tühjendamise vajaduseta. Kui tolmujaama kotti on vaja tühjendada, siis saate seda teha kiiresti ja hõlpsalt ilma ise mustusega kokku puutumata.

Vaikne ja energiasäästlik

Suurepärane omadus, mida väärtustatakse Mamibot EXVAC 890 Glory juures, on tema vaikne töö. See robottolmuimeja on disainitud olema võimalikult vaikne, võimaldades Teil rahulikult kas või telekat vaadata, samal ajal, kui robot puhastab teie kodu. Lisaks on see energiasäästlik, kasutades ainult optimaalset energiahulka, et pakkuda tõhusat puhastust, mis aitab Teil säästa elektrikulusid. Mamibot EXVAC 890 Glory-t on lihtne hooldada ja kasutada. Meie e-poes on olemas kõik vajalik selleks. Robot tuleb varustatud tarkvarauuenduse võimalusega, mis tagab, et Teie robottolmuimeja on alati uuendatud ja kasutab kõige kaasaegsemaid funktsioone. Samuti on võimalik kohandada puhastusgraafikut ajaks mil elektri hind on kõige odavam.

Järeldus

Kui soovite nautida puhtamat ja tervislikumat kodukeskkonda, siis Mamibot EXVAC 890 Glory robottolmuimeja võib olla Teie ideaalne valik. Selle võimas ja nutikas puhastamine, vaikne töö, energiasäästlikkus ja lihtne hooldus muudavad selle ideaalseks abiliseks igapäevases kodupuhastuses. Laske Mamibot EXVAC 890 Glory’l võtta enda peale tolmuimejaga seotud mured, et saaksite keskenduda olulistele asjadele elus. Robotit võimalik soetada automaatse tühjendusjaamaga või tavalise laadimisalusega.

Robottolmuimeja Mamibot EXVAC 890 Glory

Robottolmuimeja Mamibot EXVAC 890 Glory puhastusjaamaga

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


    Arvuta saatmiskulud
    Rakenda sooduskood