Millist robottolmuimejat ja kelle käest see osta?

Ilmselt see küsimus keerleb paljudel peas, et kelle käest oma robottolmuimeja soetada. Paljud otsivad turult seda kõige odavamat varianti, mingi osa kindlasti ka kõige kallimast poest ostu sooritavad ja mõned lihtsalt ostavad ettejuhtuvast kohast ning ei vaeva sellega üldse oma pead. Aga mis oleks tegelikult õige?
Meie soovitus on robottolmuimeja soetada sellest poest, kes ise igapäevaselt ka nendega tegelevad (hooldavad/remondivad).
Suurte poodide miinuseks ongi see, et küsimuste korral pead endale ise vastused leidma, remondi korral on Sinu seade kuskil Leedus/Poolas ja ootab mitu kuud järjekorras aga kas sellisest robotist lõpuks ka siis kasu on? Meie nii ei arva 🙂
Seega robotit ostes jälgi kindlasti, et sellega tegeletakse siin kohapeal Eestis, sest vastasel juhul ole valmis pikalt ootama, mis võib kujuneda päris närvesöövaks.

Nüüd aga robottolmuimejate valikust lähemalt rääkides teame me kõik, et turul on väga palju erinevaid seadmeid nii et silme eest lööb kirjuks. Meie soovitus oleks valida populaarsete robotite vahelt endale see õige milleks täna on Mamibot, Xiaomi ja Deebot. Me võiksime müüa samuti ka igasugu brände, kuid probleemide korral meil neile varuosi saada pole, siis pole sellel ju kahjuks mõtet. Täna umbes 50% remondi päringutest, mis meile tulevad peame me kahjuks loobuma tööst, sest robotile pole lihtsalt varuosi võtta. Kui sa ei taha, et Sinuga sama juhtub, siis nüüd peaks valik lihtsam olema.

Kui Sa jääd hätta täpsema mudelivalikuga või olemasolev seade vajab remonti/hooldust, siis pöördu julgelt meie poole.

Robottolmuimejate Remont/Hooldus päringu saad teha siit.
Robottolmuimejate valikutega saad tutvuda siit.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


    Arvuta saatmiskulud
    Rakenda sooduskood